חה”כ אבי מעוז מספר בגילוי לב על המשא ומתן עם בצלאל סמוטריץ’ באולפני ערוץ 14. צפו

“שלושה שבועות אחרי החיבור של סמוטריץ’ ובן גביר, קיבלתי טלפון מסמוטריץ שביקש להיפגש. אני ציפיתי לטלפון הזה כבר לפני שלושה שבועות. בתקופה הזאת לא יצרו קשר, והעבירו מסרים דרך התקשורת. היינו שנה וחצי שלושה שותפים, עבדנו מעולה יחד. לאחר הפלת הממשלה הם פשוט זרקו אותי, את השותף השלישי”

ח״כ מעוז בערוץ 14: “המאבק העיקרי הוא אידאולוגי. כשאתה לוקח את הדגל שמרימה נעם, וזורק אותו החוצה, רק כי אתה רוצה להיות מזוהה כממלכתי, זה חבל. אני עסוק בחיבור שלי עם עם ישראל. עם ישראל רוצה יהדות, מורשת.

אני אגיד לסמוטריץ היום בפגישה, שהאחריות המוטלת על כתפיי, זה לנקות את מערכת החינוך מאלפי מערכות הלימוד ששוטפים את הראש של ילדינו. אני רוצה שבצלאל יגיד את האמת: האם הוא באמת רוצה את נעם, או שהוא לא רוצה אותה. שורש כל המאבקים זה דמותה של ישראל”

“יש לנו 83,000 תומכים. האם אני חושש? תפני את השאלה הזאת לראשי המחנה. הם לא חוששים? בנימין נתניהו הוא אחד האנשים שאני הכי מעריץ. אני אמרתי לו בפגישה שהייתה לנו, שנעם תרוץ לבחירות. אנחנו רוצים חיבורים, אך אם ייגזר עלינו, אנחנו נרוץ לבד בכל מחיר. נתמודד לכנסת, נעבוד קשה, ונהיה בכנסת הבאה”

השטח של נעם זה משהו מיוחד. אתה יודעת למה? כי הם עובדים עם הנשמה, הם מאמינים בכל מאודם במה שהם עושים.

החלטת הממשלה שתוביל לתחבורה הציבורית בשבת היא בדיוק נקודת המאבק. מה מעניין את מרב מיכאלי? תחבורה ציבורית בשבת, זה מה שמעניין אותה. מה מעניין את ליברמן? להילחם ברב טאו. כולם מבינים היום שעל זה עם ישראל הולך לבחירות.

תודה שהצטרפת!

נשמח לקבל עוד כמה פרטים:

תומכים למען הזהות היהודית של המדינה

הרשמו וחזקו את מפלגת נעם!

שומרים לכם על הפרטיות! לא נשתף או נעביר את פרטיכם לשום גורם אחר. 

צור קשר