ראש השנה בנעם

מעלים הילוך לקראת הבחירות בירושלים: “לפחות שלושה מושבים!”

בכנס שהתקיים השבוע הוכרז על מטה הבחירות של נעם בירושלים. בראש המטה יעמוד איתן וינברג, מהפעילים המרכזיים של נעם ומי שהוביל את מטה צפון של נעם בבחירות הארציות האחרונות.

בפתיחת המטה השתתפו יו”ר נעם סגן השר אבי מעוז, הגברת ליאורה אלון, מועמדת המפלגה לתפקיד סגן ראש העיר, ראשי האגפים במטה, ופעילים מרכזיים.

עו”ד אלדד רבינוביץ, יו”ר הרשימה למועצת העיר, נעדר מהאירוע בשל מעורבותו באותם רגעים ממש בפעילות חשובה למען ההתיישבות במזרח העיר.

בכנס פתיחת המטה אמר סגן השר אבי מעוז: “המערכה על הייצוג בירושלים חשובה מעין כמותה.  אנחנו מוכרחים להצליח בירושלים כדי להבטיח שבשנים הקרובות הציבור שכל כך רוצה לראות כאן כתובת אותנטית הן לשמירה על הערכים שלו כאן בעיר הבירה והן לדאגה יומיומית לכל אחד ואחד, יזכה לייצוג הולם ובעל יכולת השפעה. אני מאמין שהמטה הזה ידע לחולל את ההצלחה ולהביא בעזרת ה’ לפחות שלושה מושבים למועצת העיר” .

סגן השר אבי מעוז בישיבה ביפו: “הישיבה מחברת את הציבור לזהות”

סגן השר אבי מעוז ביקר בישיבת ההסדר השוכנת בשכונת ‘גבעת עליה’ ביפו, ופגש את ראש הישיבה הרב אליהו מאלי. מעוז קיבל סקירה מקיפה על הצרכים של הישיבה בהפעלת התוכניות השונות, ביניהן מכינת שילובים שמפעילה הישיבה, המרכז למשפחה, כפרי הסטודנטים ועוד. סגן השר התרשם מהפעילות הענפה של הישיבה.

מעוז אמר לאחר הביקור: “מודה לכם על האירוח החם. מרגש מאוד לראות את ההשפעה שלכם על הציבור כאן ביפו. מרגש לראות איך הנוכחות שלכם כאן מחזקת ומחברת את הציבור ביפו לזהות הלאומית יהודית שלהם”. הרב מאלי אמר: “שיתוף הפעולה האמיתי והפורה שלנו עם כל הגורמים ביפו מניב ברכה גדולה, אמון גדול והצלחה גדולה בכל העשייה שלנו. אנחנו מאחלים לסגן השר הצלחה בכל פעלו ושנה טובה ומבורכת”.

“התשלומים הגבוהים לחינוך הפכו לבלתי אפשריים”

יו”ר מפלגת נעם סגן השר ח”כ אבי מעוז ביקר במוסדות החינוך של רשת ‘צופיה’ יחד עם הרב חנן אדלשטיין רב המוסדות, ועם מנכ״ל הרשת יהודה טיבי. במהלך הביקור שמע סגן השר מעוז על הצרכים המרובים, ועל האתגרים העומדים בפני העמותה בכלל, והמוסדות בפרט. סגן השר אמר כי הוא עובד קשה מאוד על מנת לעזור ולסייע למוסדות המוכש”ר של הציבור הדתי לאומי. בין היתר אמר מעוז:

” אנחנו מתפעלים ממסירות הנפש של המנהלים, המורים, וההורים. אני מודה לכם על העשייה שלכם… לצערי הרב למרות שהכנסנו בהסכם הקואליציוני סעיף להשוות את התקציבים שהמוכשר מקבל למה שמקבלים הרשתות האחרות, זה לא קורה. לא מממשים את ההסכם, ואני לא פוטר אף אחד מהאחריות על זה. רק לנו בנעם, יש רצון אמיתי להשוות בין התקציבים. התשלום הפך לבלתי אפשרי עבור ההורים שרוצים את החינוך הטהור. אנחנו רוצים לעזור מאוד למוסדות המוכש”ר, אנחנו עובדים על זה קשה מאוד”.

תודה שהצטרפת!

נשמח לקבל עוד כמה פרטים:

תומכים למען הזהות היהודית של המדינה

הרשמו וחזקו את מפלגת נעם!

שומרים לכם על הפרטיות! לא נשתף או נעביר את פרטיכם לשום גורם אחר. 

צור קשר