פרשת שלח בנעם

נגן וידאו

ח”כ מעוז נאם על אומץ, וברך את ראש ממשלת איטליה

מול מתקפות השמאל כנגדו, אמר השבוע סגן השר אבי מעוז במליאת הכנסת:

“בפתיחת השלחן ערוך, כתב הרמ””א, ר’ משה איסרליש: “ולא יתבייש מפני בני אדם המלעיגים עליו בעבודת השם יתברך”. בשבוע האחרון שוב חזרתי להיות מושא להתקפות פראיות מלוות בהשמצות, בגידופים, בשקרים ובפייק ניוז. אבל אני כבר רגיל. מכיון שלא נכנסתי לפוליטיקה בשביל לקבל לייקים ומחיאות כפיים, אלא בשביל לממש את הערכים שבשמם באתי, אין שום מצב שמשהו מכל המתקפות הללו יזיז אותי מדרכי.

ראש ממשלת איטליה, ג’ורג’יה מלוני, הכריזה על חודש הגאווה המשפחתית, שבו יעלו על נס ערכי המשפחה המסורתית.
אני רוצה לברך אותה על האומץ ועל היכולת לעמוד בקומה זקופה מול כל המתקפות שהיא מן הסתם חווה. אני מזכיר שזוהי מלוני, שבנאום לפני ארבע שנים אמרה כך: “למה המשפחה היא אויב? למה המשפחה היא כל כך מפחידה? יש תשובה אחת לכל השאלות האלה. כי זה מגדיר אותנו. כי זו הזהות שלנו. כי כל מה שמגדיר אותנו כעת הוא אויב עבור אלה שלא רוצים שתהיה לנו יותר זהות. לכן הם תוקפים את הזהות הלאומית, הם תוקפים את הזהות הדתית, הם תוקפים את הזהות המינית והם תוקפים את הזהות המשפחתית”.

נגן וידאו

נמצאה השיטה בה נשים יכולות להביס גברים בכדורגל

בנאום הנדסת תודעה מספר 88 התייחס סגן השר אבי מעוז התייחס לפרסום בערוץ 14, לפיו בתחרות שהתקיימה בצה”ל בין שני גדודים זכה במפתיע גדוד מעורב – לאחר שקיבל 20 נקודות ‘פור’. בין היתר אמר מעוז:

“בשבוע שעבר סירב גיל ביילין, איש מפלגת העבודה, להודות שיש הבדל ביכולות הפיזיות בין גברים לנשים, ואולי, הוא אמר, הגיע הזמן ב- 2023 לערבב את קבוצות הכדורגל בישראל ובעולם ולהכניס לשם נשים. מילא הנדסת תודעה, אבל כזה ניתוק מהמציאות? כעבור יומיים התרחש הניסוי במשחק כדורגל בין קבוצת רקסהאם, קבוצת גברים מהליגה הרביעית באנגליה, לבין נבחרת הנשים של ארה””ב. לא 90 דקות משחק, אלא 40 בלבד. והתוצאה? 12-0. תנחשו לטובת מי.

לפני שבועיים, לעומת זאת, בתחרות כושר בחיל האיסוף הקרבי, גדוד לוחמות ניצח גדוד של לוחמים. איך? פשוט נתנו להן פור של 20 נקודות. אז בכדורגל, השיקול היחידי להרכב הקבוצה הוא השגת הניצחון. ובצה”ל?”

”רוצה שקיפות. לא מבין ממה הם מפחדים”

לרגל שובו לממשלה, התראיין סגן השר אבי מעוז בערוץ 7. בין יתר הדברים אמר מעוז:

“מילת המפתח היא שקיפות. אני בסך הכול מנסה לשקף לציבור את מה שקורה גם במשרד החינוך אבל לא רק שם. למשל בארגון נתיב שהיה עד שנות האלפיים ארגון חשאי ששייך לקהיליית המודיעין, ובשנות האלפיים הוחלט להפוך אותו לארגון אזרח רגיל. אני מנסה לשקף את כל מה שעושה הארגון הזה ובין השאר לחשוף את השיקולים שהביאו לאישורי העלייה וכיוצא באלה. כך גם שקיפות בתחומי החינוך וכך גם אני מאוד רוצה לעסוק בשקיפות הכשרת הפקידות הבכירה בישראל”.

בעניין הרשות לזהות לאומית יהודית אמר סגן השר מעוז: “לא הכנתי תכנית לפרטי פרטים, אבל ברור שיש כאן מאבק תודעתי בין האסכולה שגורסת שישראל צריכה להיות מדינת כל אזרחיה, לבין האסכולה שרואה בישראל מדינה יהודית שהמשטר בה הוא דמוקרטי. דרשתי את הקמת הרשות כדי לחזק את היותה של ישראל יהודית ומשטרה דמוקרטי. כך חשבו גם האבות המייסדים של המדינה שניסחו את מגילת העצמאות ללא המילה דמוקרטית”.

ספר חדש וחשוב: נזק בלתי הפיך

ארגוני הפרוגרס פעלו באלימות מול אירוע ההשקה של ספר חדש וחשוב שיצא לאור: ‘נזק בלתי הפיך’ העוסק ב’טיפולים’ המזיקים לנערים ונערות הסובלים מדיספוריה מגדרית (‘טרנסג’נדרים’). אנו מוצאים לנכון להמליץ לכם על הספר, מוזמנים לרכוש אותו בקישור הזה

נגן וידאו

ח”כ מעוז ב’פטריוטים’: קטאר מממנת ארגון שמעורב בחינוך ילדינו

ח”כ אבי מעוז השתתף בתוכנית ‘הפטריוטים’ עם ינון מגל, והתייחס לעשייתו למען חיזוק הזהות היהודית של המדינה, לרשות לזהות יהודית לאומית שעתידה לקום הראשותו, וגם ליחסו לנשים ולהסתה נגדו. בין היתר חשף ח”כ מעוז: “תכנית הדגל שלי היא הקמת מערכת שקיפות לתכניות החיצוניות. לדוגמא – עמותת יוזמות אברהם, שפעילה מאוד במערכת החינוך מקבלת כספים מקטאר. את זה אני רוצה לשקף להורים, ושההורים יחליטו”.

נגן וידאו

‘אביר איכות השלטון’? לא איכות ולא שלטון

יו”ר מפלגת נעם ח”כ אבי מעוז התייחס בנאומו במליאת הכנסת לרשימת זוכי אות אביר איכות השלטון של ארגון השמאל ‘התנועה לאיכות השלטון’.

“ברכות לזוכים. במסגרת השקיפות, בואו נראה מי הם הזוכים. האחד, חבר כנסת שהיה מראשי התנועה הרפורמית, ושפעל בכנסת הקודמת להעברת עשרות מיליוני שקלים לעמותה שבה כיהן כחבר הוועד המנהל במשך שנים. איכות השלטון, חבל על הזמן. הלאה. השנייה, חברת כנסת, שבזמן כהונתה כראש אכ”א, התבצעו שם זיופי נתונים ביחס לגיוס חרדים, ועל פי עדות של קצין שפורסמה בחדשות 12, הוא פנה אליה באופן אישי והציג את הנתונים, אך היא בחרה להתעלם מכך, כי היו יעדים לעמוד בהם. אין ספק, איכות השלטון פר אקסלנס. מי עוד? שופט עליון ויו”ר ועדת הבחירות המרכזית בדימוס, שאחרי הבחירות לכנסת העשרים ואחת שיבח בכנס בבר אילן עו”ד שעותר באופן סדרתי נגד אנשי ציבור ימניים ושהגיש באותה מערכת בחירות כעשרים עתירות שנידונו מול אותו שופט. ממש איכות שלטון למופת”.

תודה שהצטרפת!

נשמח לקבל עוד כמה פרטים:

תומכים למען הזהות היהודית של המדינה

הרשמו וחזקו את מפלגת נעם!

שומרים לכם על הפרטיות! לא נשתף או נעביר את פרטיכם לשום גורם אחר. 

צור קשר