פרשת שופטים בנעם

סגן השר מעוז בשדרות: “שמח שזכיתי לקחת חלק בחיזוק העיר”

סגן השר ח”כ אבי מעוז נפגש עם ראש עיריית שדרות, אלון דוידי. השניים שוחחו על הדרכים לחיזוק העיר. בסיום הפגישה אמר מעוז:

“אני שמח להיות שותף בחיזוקה וביצורה של העיר שדרות. שדרות עומדת בגבורה לאורך שנים ארוכות מול כל האיומים. הנחישות הגדולה של תושבי שדרות, האמונה בקב”ה ואהבת הארץ העצומה שלהם למרות כל הקשיים גורמים לכך שהעיר הזו הולכת ומתפתחת, ואני שמח שזכיתי לקחת חלק בהקמה של חדר מיון קדמי לעיר שדרות, דבר שראוי שיקרה כמה שיותר מהר לרווחת התושבים ולחיזוק העמידה שלהם”.

סגן השר מעוז במרכז מאורות: “בתי המדרש שונים, אך עניין הזהות היהודית נוגע לכולם”

יו”ר מפלגת נעם סגן השר ח”כ אבי מעוז ביקר במרכז מאורות באשדוד. המרכז פועל על מנת שכל יהודי, ילמד, יידע ויעצים את זהותו היהודית ויחווה את חייו כחוליה מקשרת בשרשרת הדורות של העם היהודי – עם ישראל. סגן השר סייר בעמדות השונות, והתרשם מהצורה החוויתית בה מעביר המרכז את הסיפור של עם ישראל.

בסיום הביקור הודה סגן השר אבי מעוז על הכנסת האורחים והוסיף כי ברגע שתקום הרשות לזהות לאומית-יהודית הוא יעשה מאמץ לסייע ככל שיוכל. “יש כאן שתי נקודות. נקודה אחת זה הסור מרע. יש מתקפת תרבות על מדינת ישראל. יש מתקפה על המדינה היהודית כדי לטשטש את כל הזהויות. זה חודר לכל בתי הספר. ומי שחושב שבתי הספר הדתיים מוגנים, הוא טועה בהחלט. זאת מתקפה שמאורגנת היטב על ידי כספים שמגיעים ממדינות וארגונים זרים. האנושות מאבדת את הנורמליות הטבעית, ומטרת המתקפה הזאת היא גם לפגוע בקדושת היהדות”.

עוד הוסיף מעוז: “אין זה סוד שבית המדרש ממנו באתי, הוא לא בית המדרש של חב”ד. אך העניין הזה נוגע לכולם”. סגן השר סיפר על המפגש הראשון שלו עם הרבי. “זכיתי שבת אחת להתפלל במחיצתו של הרבי. זאת הייתה שבת חנוכה בתשמ”ה. זה היה במהלך ניהול הקמפיין לשחרורו של אסיר ציון נתן שרנסקי, ונתקענו בארה”ב. אני זוכר, כשהחסידים חיכו לרבי, היה רחש. וכשהרבי נכנס, הייתה דממה מוחלטת”.

עובדים בנעם למען ירושלים: הכירו את הנוער הנפלא של הסניף הירושלמי

סניף נעם בירושלים פתח את קמפיין הבחירות בעיר. בראש הסניף הירושלמי עומדים עו”ד אלדד רבינוביץ והגברת ליאורה אלון.

במבצע שילוט נרחב שערכו פעילי המפלגה נתלו למעלה ממאה שלטים רק בשבוע האחרון ברחבי העיר, בהם נכתב בין היתר “עובדים בנעם למען ירושלים”, ו-“עובדים בנעם למען ילדינו”.

עו”ד אלדד רבינוביץ, העומד בראש הסניף, מתגורר בכפר התימנים במזרח העיר, מתמחה בתחום הקניין והחזקות ופעיל מרכזי בגאולת הבתים וקידום ההתיישבות ברובע המוסלמי ובמזרח ירושלים.

הגברת ליאורה אלון מתגוררת בשכונת חומת שמואל, אם לשמונה ועוסקת בניהול פרויקטים ומתמחה בתחום החינוך והנוער. לליאורה ניסיון רב בסיוע ובניהול מוסדות חינוך בעיר.

יו”ר נעם סגן השר ח”כ אבי מעוז נפגש עם אלדד וליאורה ועם פעילים מרכזיים בסניף, ואמר: “האתגרים שלנו בעיר הם רחבים וגדולים מאוד ונדרשת מקצועיות וכשרון ביצועי יחד עם אמונה עמוקה בצדקת הדרך כדי להצליח בהם. בע״ה מאמין ומקווה שאכן נזכה באמון הציבור ונהיה חלק מההנהגה של עיר הבירה של מדינת ישראל”.

ירושלמים? הצטרפו אלינו ותלו שלט במרפסת! לחצו כאן להזמנה, ופעילי נעם בירושלים יגיעו עד אליכם

סגן השר מעוז מינה את אלון שוהם לעמוד בראש ארגון נתיב

בין יתר סמכויותיו, אחראי סגן השר אבי מעוז על ארגון נתיב. מעוז הודיע על מינויו של מר אלון שוהם למנכ”ל הארגון.

אלון הוא בוגר בית הספר בחולון, שירת בצה”ל, בוגר הפקולטה לכלכלה באוניברסיטת תל אביב. עם תחילת העלייה הגדולה מברית המועצות לשעבר עבד כרכז בכיר במשרד הקליטה בנתב”ג. הוא עבד בנציגויות הדיפלומטיות של ישראל באוקראינה, צ’כיה וסין, עמד בראש המחלקה הקונסולרית במשרד החוץ הישראלי, ובשנת 2017 מונה לתפקיד שגריר ישראל ברפובליקה של בלארוס.

סגן השר מעוז במוזיאון ‘הלוחם היהודי’: “בסיס לזהות הלאומית-יהודית שלנו בארץ”

יו”ר מפלגת נעם סגן השר ח”כ אבי מעוז ביקר במוזיאון הלוחם היהודי במלחמת העולם השנייה. המוזיאון חושף את הפרק העלום בתולדות העם היהודי – סיפור לחימתם של מיליון וחצי לוחמים יהודים במלחמת העולם השנייה בצבאות השונים כנגד הגרמנים. המוזיאון נקרא על שמו של חיים הרצוג ז”ל, הנשיא השישי של מדינת ישראל.

ח”כ אבי מעוז אמר בסיום הביקור במוזיאון: “ההיכרות הנדרשת של הנוער, החיילים וגם המבוגרים, עם סיפורם של מיליון וחצי לוחמים יהודים במלחמת העולם השנייה כנגד גרמניה הנאצית, מהווה בסיס לזהות הלאומית יהודית שלנו במדינה שאליה התקבצו הגלויות מכל קצוות תבל. נחפש את הדרך לסייע למוזיאון”.

תודה שהצטרפת!

נשמח לקבל עוד כמה פרטים:

תומכים למען הזהות היהודית של המדינה

הרשמו וחזקו את מפלגת נעם!

שומרים לכם על הפרטיות! לא נשתף או נעביר את פרטיכם לשום גורם אחר. 

צור קשר