פרשת קרח בנעם

נגן וידאו

הנדסה תודעה משולשת: ‘מכתב האכזבה’ של המחנכת והמורה לאזרחות

סגן השר ח”כ אבי מעוז התייחס למורה לאזרחות מתיכון בחיפה, שכתבה ‘מכתב אכזבה’ לתלמידה המחונן בעקבות תמיכתו ברפורמה המשפטית ועל “דבקותו בכתבי קהלת”. בין היתר אמר מעוז:

“זוהי הנדסת תודעה משולשת. מחנכת? מחנכת זוהי מי שמגדלת ומצמיחה את תלמידיה ולא מי שמביעה אכזבה מכך שהם חושבים אחרת ממנה. מורה לאזרחות? מורה לאזרחות זוהי מי שמלמדת מהי דמוקרטיה שבה מותר לבקר את רשויות השלטון ואפילו את המורה לאזרחות ואת אהרן ברק. עמדותיו הלא סובלניות של התלמיד? העמדות הלא סובלניות הן של המורה החשוכה והקנאית. אני ממליץ למשרד החינוך לבדוק היטב מי המורים שהוא מעסיק ומי מהם ראוי לתואר המכובד הזה”

נגן וידאו

האמת על מחאת השמאל: “הפיכה לכל דבר ועניין”

יו”ר מפלגת נעם ח”כ אבי מעוז התייחס בנאומו במליאת הכנסת למטרות האמיתיות של מחאת השמאל:

“על ההפיכה המשפטית במדינת ישראל, שמטרתה לרוקן את זהותה היהודית של המדינה ואת שיטת המשטר הדמוקרטית שלה ממשמעותן, ניצח ברק, אהרן ברק, שעד היום מושך בחוטים מאחורי הקלעים. על ניסיון ההפיכה והפלת השלטון הנבחר מנצח גם ברק, אהוד ברק. גלעד שר, ממקורביו של ברק ואחד ממובילי המחאה, סיפר שהוא וחבריו תיכננו את המחאה שלושה שבועות לפני הקמת הממשלה. הרבה הרבה לפני ההכרזה על הרפורמה המשפטית…”

מעוז הוסיף: “אתמול פורסם, שברק, שפועל ללא הרף לפגיעה קשה במשטר הדמוקרטי של מדינת ישראל, מוביל את המחאה למרי אזרחי, יחד עם חבריו, יעלון, אולמרט העבריין המורשע, חלוץ הרמטכ”ל הכושל, וראשי ‘קריים מיניסטר’ ו’הדגלים השחורים’. לא רפורמה משפטית, לא אבי מעוז, אלא מטרה אחת – להפיל את השלטון הנבחר של המדינה היהודית. הפיכה לכל דבר ועניין”.

נגן וידאו

“הגיע הזמן לשנות את היחס למשרתי המילואים”

סגן השר אבי מעוז דיבר ביום המילואים בכנסת, ואמר בין היתר:

“הגיע הזמן לשינוי משמעותי ביחסה של מדינת ישראל כלפיהם, ואני מברך על הצעדים המשמעותיים שהממשלה ושר הביטחון הכריזו עליהם. כאשר חיילי מילואים מתייצבים לשירות, מן הראוי שהם יפגשו שם את כלל חלקי החברה. הם אמורים לקבל את הציוד והתנאים הכי טובים שאפשר לתת להם, והאימון והתעסוקה שלהם חייבים להיות ממוצים, כדי שהערך בוויתור על מה שהשאירו מאחור באזרחות יהיה ברור. כאשר תלמיד ישיבה או סטודנט קם מלימודו ויוצא לשירות מילואים, החברה אמורה לשאת אותו על כפיים ולשדר כלפיו יחס של הערכה עצומה, אם לא הערצה. כאשר שכיר או עצמאי עוזבים את מקום עבודתם או את העסק שלהם ויוצאים לבצע תעסוקה או אימון, הציבור בישראל אמור לבטא כיצד הוא מוקיר אותם, לא רק בכיסוי של המשכורת או ההכנסה הבסיסיות, אלא הרבה מעבר לכך”.

העיתונאי ואיש השמאל:”אבי מעוז עשה את הצעד הנכון”

רביב דרוקר, עיתונאי, פרשן בערוץ 13, הביע השבוע תמיכה בסגן השר מעוז. בציוץ בטוויטר כתב דרוקר: “אבי מעוז החליט לא להאריך את כהונתה של נטע בריסקין כראש נתיב החל מה 7.8. באופן בסיסי אין הצדקה לקיום נתיב. צריך מזמן להעביר את אנשיה והידע הארגוני הרב שלהם למשרד הפנים, אבל אם כבר היא קיימת, מעוז עשה את הצעד הנכון. בריסקין השליטה שם את המדיניות הלא נכונה. בריסקין עוד לא מסרה תגובה”.

תודה שהצטרפת!

נשמח לקבל עוד כמה פרטים:

תומכים למען הזהות היהודית של המדינה

הרשמו וחזקו את מפלגת נעם!

שומרים לכם על הפרטיות! לא נשתף או נעביר את פרטיכם לשום גורם אחר. 

צור קשר