פרשת צו בנעם

הכנסת. צילום: שאטרסטוק
נגן וידאו

ח”כ מעוז הציע לרה”מ תוכנית לשחרור מערכות המדינה מהשתלטות השמאל הקיצוני

בנאום שנשא במליאת הכנסת, בסמוך להודעת ראש הממשלה נתניהו, על הקפאת החקיקה לתיקון מערכת המשפט, קרא מעוז לנתניהו: כנס צוות שרים מיוחד בראשותך והצג תוכנית חומש. בין היתר אמר מעוז:

“מאז שהוקמה מפלגת נעם לפני כמעט ארבע שנים זעקנו על כך שמיעוט קיצוני ורדיקלי השתלט בחשאי, בתהליך ארוך טווח ובעזרת סכומי עתק שהוזרמו מקרנות וממדינות זרות, על מערכות השלטון בישראל… לא נוכל עוד לברוח מהאמת הפשוטה אותה אני זועק מזה שנתיים: מדינת ישראל חייבת להתמודד עם השתלטות השמאל ובעלי התפיסה של מדינת כל אזרחיה על מערכותיה הציבוריות.

אני קורא לראש הממשלה: השב לעם את המדינה. כנס צוות שרים מיוחד בראשותך. הכן תוכנית חומש לעצירת כל הכספים הזרים, הפסקת כל ההכשרות וההשתלמויות של הפקידות הבכירה, בדגש על מפקדי צה”ל וזרועות הביטחון, תחת חסותם של ארגונים פרטיים בעלי אג’נדת שמאל מובהקת, הוצאת תוכניות שממומנות ע”י מדינות זרות וארגונים זרים ממערכת החינוך והפסקת הנדסת התודעה באקדמיה ובתקשורת. אזרחי ישראל, שמבינים היום יותר מתמיד עד כמה תיקון כזה הוא חיוני ודחוף, יעמדו מאחורינו במהלך הזה”.

נגן וידאו

“מאמין באחדות העם שלנו”: הנאום האופטימי של ח”כ אבי מעוז

ח”כ אבי מעוז סיפר במליאת הכנסת כי הוא אופטימי, והסביר:

“אני אופטימי. לא רק בגלל שאני מאמין בנצח ישראל. ולא רק בגלל הוודאות בתהליך הגאולה שאנו נמצאים בו כבר למעלה ממאתיים שנה, וכולנו זוכרים איפה היינו לפני מאתיים שנה או לפני 80 שנה, ואיפה אנחנו היום. אני אופטימי גם בגלל המצב הנוכחי… כולנו יודעים עד כמה הדיבורים על ירידה המונית מהארץ הם קולו של מיעוט קטן וזניח, והרוב המוחץ של העם היושב בציון יודע שהמקום הכי טוב עבורו זו הארץ הזאת. ב”ה. אני אופטימי, כי אלו שבהפגנות המחאה מניפים דגל ישראל, דגל הכחול לבן כצבעי הטלית עם המגן דוד, מבטאים עד כמה באמת חשובה להם המדינה היהודית. ב”ה. אני אופטימי, כי אותו יהודי מתוק שהגיע עם המוחים לבני ברק כחלק מניסיונות יצירת השסע והקרע בעם, הזיל דמעות ללא שליטה כאשר הוא שמע את הפיוט ‘שלום עליכם’ מתנגן ברמקולים. כי כששומעים ושרים ‘שלום עליכם’, שמבטא כל כך בעוצמה את קדושת היהדות, השבת והמשפחה זה נוגע בנימי הנפש הפנימיים ביותר. אני אופטימי, כי ככל ששופטי העליון, היועמ”שית והפרקליטות מתבטאים באופן יותר ברור ונחרץ באנטי דמוקרטיות כנגד הלגיטימיות של בחירתו של העם, רוב העם מבין לאיזה תהום הידרדרה המערכת הזאת ועד כמה היא זקוקה לתיקון”.

מ”מ שר הבריאות לח”כ מעוז: חוזר המנכ”ל אינו מונע ייעוץ פסיכולוגי לנמשכים לבני מינם

מ”מ שר הבריאות יואב בן צור השיב לשאילתא שהגיש ח”כ אבי מעוז, בדבר האיסור להעניק ייעוץ פסיכולוגי לנמשכים לבני מינם המבקשים זאת, שפורסם בתקופת שר הבריאות ניצן הורוביץ. במענה השיב מ”מ שר הבריאות כי החוזר מתייחס לטיפול המרה ורואה בו שיטת טיפול פסולה, אך “החוזר אינו מונע מתן ייעוץ פסיכולוגי לאלה הנמשכים לבני מינם”.

כזכור, לפני כשבועיים פנה ח”כ מעוז למ”מ שר הבריאות יואב בן צור ושאל אותו מדוע האיסור על ייעוץ פסיכולוגי לנמשכים לבני מינם המבקשים זאת, שפרסם שר הבריאות דאז ניצן הורוביץ, אינו מבוטל. “ביום י”ג אדר א’ תשפ”ב הופץ חוזר מנכ”ל… בענין מתן ייעוץ פסיכולוגי לנמשכים לבני מינם. מאז הפצת חוזר המנכ”ל הזה מטפלים מקצועיים, ובכללם פסיכולוגים קליניים, שעוסקים בייעוץ וטיפול על פי הפרקטיקה המקצועית המקובלת, נמנעים מייעוץ פסיכולוגי מקצועי לנמשכים לבני מינם שפונים אליהם, וזאת מחשש שרישיונם יישלל, ואותם המעוניינים בייעוץ הפסיכולוגי המקצועי נפגעים”. כעת, בעקבות הפניה של מעוז ותשובתו של מ”מ שר הבריאות, יוכלו אותם מטפלים לייעץ כפי שראוי וללא הפליה.

נגן וידאו

במשך שבוע כל עם ישראל ‘אלרגי לחמץ’

בנאום הנדסת תודעה מספר 83 התייחס ח”כ אבי מעוז ל’חוק החמץ’ שאושר בכנסת. בין היתר אמר מעוז:

“כמובן הזעקות על כפייה דתית חשוכה ונוראית לא אחרו לבוא. עוד הנדסת תודעה. קודם כל, כי מדובר בסך הכל בתיקון המצב שיצר הבג”ץ בעוד פגיעה שלו בזהות היהודית של המדינה. בנוסף, על פי חוזר מנכ”ל משרד החינוך, אם לילד אחד יש אלרגיה למזון מסוים, ישנה חובה לדאוג לסביבה בטוחה במוסד החינוכי, שאליה אסור להכניס את אותו אלרגן, ובצדק. לעם ישראל במשך אלפי שנים, וגם כיום לרוב ניכר של העם היושב בציון, יש אלרגיה לחמץ במשך שבוע ימים. זה לא אותו דבר? כי באלרגיה מדובר על סכנת חיים? אני ממליץ לכולנו לזכור שהתורה והמסורת הם החיים שלנו, וזכותו של העם הזה לשמור על חיי הרוח שלו במדינה היהודית”.

הנתונים מוכיחים: ח”כ מעוז צדק בויכוח בעניין המעורבות הזרה

יו”ר מפלגת נעם ח”כ אבי מעוז דיבר בנאומו במליאת הכנסת על הצורך בממשלה ריבונית בכל המישורים, ובין היתר ממשלה שתעמוד איתן ולא תאפשר מעורבות של ממשלות זרות בתהליכים הפנימיים בישראל: “לא נאפשר הזרמת עשרות מיליוני דולרים לגופים פרטיים אינטרסנטיים”. בסיום נאומו של מעוז, טען ח”כ מיקי לוי כי דבריו אינם נכונים וכי לא קיימת מעורבות כזו. בעקבות הויכוח, שלחו מלשכתו של ח”כ מעוז ללשכתו של ח”כ לוי את הנתונים המדויקים שמוכיחים שממשלות זרות מממנות חלק נרחב מארגוני השמאל במדינת ישראל.

על פי הנתונים, בין היתר בין השנים 2012-2021 קיבלו 70 ארגונים בישראל סכום כולל של 890 מיליון ₪ מישויות מדיניות זרות. חמישה ארגונים מומנו בסכום של כ- 50 מיליון ₪ כל אחד (בצלם, קומט מי, מרכז פרס לשלום, יש דין והמוקד להגנת הפרט), וכן בשנים האלו המדינות הבאות העבירו את הסכומים הבאים לעמותות שמאל בישראל: גרמניה – 154 מיליון ₪; האיחוד האירופי – 152 מיליון ₪; ארה”ב – 61 מיליון ₪; הולנד – 58 מיליון ₪; שווייץ – 52 מיליון ₪; נורווגיה – 49 מיליון ש”ח.

פעילי המפלגה התכנסו לקראת פסח: “לכולם כבר ברור שהמאבק הוא על הזהות של המדינה”

פעילי מפלגת נעם התכנסו למפגש חברים לכבוד חג הפסח, בהשתתפות ח”כ אבי מעוז, מנכ״ל המפלגה, העובדים, והפעילים המסורים של המפלגה.

במהלך האירוע, התייחס ח”כ מעוז לכל האירועים האחרונים שחוותה מדינת ישראל, ואמר בין היתר: “עברנו תקופה מאוד מאתגרת. ואני ברשותכם רוצה להתחיל דווקא בפרספקטיבה של תקופה, ולבחון את ההשפעה של מפלגת נעם. נעם קמה לפני פחות מארבע שנים. אני חושב שהיום ברור לרבים במדינת ישראל, מה הבשורה של מפלגת נעם. ברוך ה’ בזמן כל כך קצר ההשפעה הפוליטית שלנו גדלה מאוד. היום מתברר שהמאבק אינו מאבק של ימין ושמאל, אלא מאבק על הזהות של המדינה”.

תודה שהצטרפת!

נשמח לקבל עוד כמה פרטים:

תומכים למען הזהות היהודית של המדינה

הרשמו וחזקו את מפלגת נעם!

שומרים לכם על הפרטיות! לא נשתף או נעביר את פרטיכם לשום גורם אחר. 

צור קשר