פרשת פנחס בנעם

נגן וידאו

סגירת המעגל והקריאה של סגן השר מעוז לאחינו שבגולה: “מחכים לכם”

בנאום שנשא יו”ר מפלגת נעם סגן אבי מעוז לציון יום לחללי ונפגעי פעולות האיבה והטרור בקרב יהדות התפוצות, הוא סיפר על הביקור במוזיאון ‘גנזך קידוש השם’, על ‘דרישת השלום’ שקיבל מסבו, ועל הקשר למלחמה האזרחית שמתרחשת בצרפת.

“בשבוע שעבר ביקרתי בגנזך קידוש השם בבני ברק… מספר ימים לאחר הביקור קיבלתי את המייל הבא מאישה שלא הכרתי וכך היא כותבת: “אמי היא בתו של הרה”ח חיים אלתר ברגר ז”ל, ניצול שואה ואחיין של הסבתא שלך מרת שרה באום הי”ד, מהעיר קאליש”. מעוז הוסיף: “בין אם בעלי ובשומרון, ובין אם בתל אביב. סדנא דארעא חד הוא. מלחמה אחת על הארץ כולה. וגם במה שקורה ברחבי העולם. אולי סכנת שואה נוספת לא מרחפת כיום על יהודים, אבל למשל, כאשר בצרפת מתרחשת מלחמה אזרחית לכל דבר ועניין, גם היהודים נמצאים על הכוונת… אני קורא מכאן בלב נרגש וזועק לאחינו שבגולה: אל תעצמו עיניים. אל תחכו לרגע האחרון. אל תשלו את עצמכם באשליות. המקום שלכם הוא כאן בישראל. רק כאן, במדינה שלנו, יהודים הם מי שמגנים על יהודים, בלי להיזקק לחסדיו של שלטון זר כזה או אחר. זרועותינו פתוחות. אנחנו מחכים לכם. בואו עכשיו, לפני שיהיה חלילה, מאוחר מדי”.

נגן וידאו

אבי מעוז הציג בכנסת את תכנית טראמפ להשבת השפיות לחברה האמריקאית

הנשיא לשעבר דונלד טראמפ, שמתכונן להתמודד שוב לנשיאות ארה”ב, הציג השבוע את תוכניתו לטיפול במה שהוא כינה ‘הטירוף המגדרי’. סגן השר מעוז ציטט במליאת הכנסת חלק מדבריו של טראמפ. בין היתר ציטט מעוז:

“אבטל את המדיניות האכזרית של ג’ו ביידן, במה שמכונה ‘טיפול מאשר מגדר’, תהליך מגוחך, הכולל מתן חוסמי התבגרות לילדים, שמשנים את המראה הפיזי שלהם, ובסופו של דבר ניתוחים בילדים קטינים… אחתום על צו ביצוע חדש המורה לכל סוכנות פדרלית להפסיק את כל התכניות המקדמות את התפישה של שינוי מין ומגדר. אבקש מהקונגרס למנוע לצמיתות את האפשרות להשתמש בכסף של משלמי המיסים הפדרליים לקידום או מימון של התהליכים הללו, ואעביר חוק האוסר על השחתה מינית גופנית בילדים בכל 50 המדינות. זה יעבור מהר מאוד…”

סגן השר מעוז סיכם: “מדבריו אני למד, כי אחד הנושאים שיהיו במוקד ההתמודדות בין המועמדים של המפלגה הרפובליקנית לנשיאות יהיה הטירוף המגדרי כפי הגדרתו. אדוני היו”ר, אנחנו נמצאים באמצע מלחמה כנגד הניסיונות להפוך את העולם ואת הטבע למשהו אחר. המשימה שלנו כעת היא להשיב את הנורמליות לעם ישראל, ומתוך כך לעולם כולו”.

נגן וידאו

הצביעות של השמאל הישראלי נוזלת מהאוזניים

סגן השר אבי מעוז התייחס במליאת הכנסת לתגובתו של הנשיא ביידן על הפסיקה המשפטית בארה”ב לפיה אפליה מתקנת אסורה, להפגנות השמאל, ולקשר למשפט נתניהו. בין היתר אמר מעוז:

“כצפוי, השמאל האמריקאי התקומם נגד הפסיקות הללו, ובראשם הנשיא המכהן ביידן והנשיא לשעבר אובמה. ומה אמר הנשיא ביידן על הפסיקה השנייה? אני מצטט: “ההחלטה הזאת לא יכולה להיות המילה האחרונה”, וכן הוא אמר: “בית המשפט אמנם יכול לפסוק, אבל הוא לא יכול לשנות את מה שאמריקה מייצגת”. לא ייאמן. כשאנחנו מחזירים את ההכרעה לנבחרי הציבור, הנשיא ביידן מטיף לנו מוסר. כשאנחנו שומרים על זהותה של המדינה היהודית, הנשיא ביידן מחרים את ראש הממשלה. אבל כשפסיקת העליון האמריקאי לא מתאימה לו, פתאום עצמאות השופטים היא לא חזות הכל. פתאום הוא רוצה סוג של פסקת התגברות על בית המשפט העליון שלו. אבל כשאנחנו רוצים לחוקק פסקת התגברות? הוא לוחץ עלינו להגיע לפשרות עם האופוזיציה… חבריי מהשמאל, הפוזיציה והצביעות נוזלות לאנשי השמאל ומערכת המשפט מהאוזניים. השקרים, הרדיפות, והאג’נדות הולכות ונחשפות”.

נגן וידאו

ארגון אחים לנשק? הנדסת תודעה במטרה ליצור אווירת מלחמת אחים

סגן השר אבי מעוז התייחס בנאומו במליאת הכנסת לאחד הארגונים הבולטים במחאה כנגד הממשלה הנוכחית. בנאום הנדסת תודעה מספר 93 אמר מעוז: “אחד הארגונים הבולטים במחאה כנגד הממשלה הנוכחית וכל מה שהיא מייצגת זה ארגון ‘אחים לנשק’. בואו נפרק. אחים – זה סולידריות. אחים לנשק – סולידריות במלחמות ישראל. אבל זו הנדסת תודעה. כי מה הקשר של נשק למאבק אזרחי? מישהו בדרך למלחמה?

כשתהפכו את צמד המילים ‘אחים לנשק’, תקבלו ‘נשק לאחים’. ‘נשק לאחים’ נשמע כמו מלחמת אחים. ולמה הם רוצים לשטוף את המוח, להנדס את התודעה ולהטמיע שוב ושוב את האופציה של מלחמת אחים? כי המוחות שמאחורי המחאה, א. וא. ברק, יודעים שהימין, כלומר, המחנה היהודי-לאומי, הוא פטריוטי, אחראי וחרד לאחדות העם, וכמו בעבר הוא לא ייגרר למלחמת אחים, וכך לתקוותם, הם יצליחו להכניע את הימין ולהחזיר לידם את השלטון”.

תודה שהצטרפת!

נשמח לקבל עוד כמה פרטים:

תומכים למען הזהות היהודית של המדינה

הרשמו וחזקו את מפלגת נעם!

שומרים לכם על הפרטיות! לא נשתף או נעביר את פרטיכם לשום גורם אחר. 

צור קשר