פרשת נצבים וילך בנעם

תומכי נעם שימו לב – הודעה ובקשה חשובה

בעוד קצת יותר מחודש יתקיימו הבחירות המוניציפליות. יש להן משמעות אדירה לזהותה היהודית של המדינה בכלל ושל הערים השונות בפרט. נעם פועלת בערים השונות להכניס נציגים מטעמה למועצות, ואנו צריכים אתכם כדי להצליח.

לצורך כך – יש לוודא עוד היום שהכתובת המעודכנת בפנקס הבוחרים היא כתובתכם הנכונה, כדי למנוע מצב בו תגלו שאינכם יכולים להצביע במקום מגורכם.

אנא היכנסו לקישור המצורף, ובדקו מה הכתובת המעודכנת. שימו לב שלצורך כך תתבקשו ליצור חשבון עם שם משתמש וסיסמה – זה לוקח דקה וחשוב מאוד!

נגן וידאו

בג”ץ נגד הכנסת, הממשלה והעם

סגן השר אבי מעוז התראיין אצל גדי נס ברדיו צפון. מעוז אמר בין היתר:

אנחנו נמצאים בפתחו של חודש שבו יהיו הרבה עתירות בבג”ץ. חודש שבו בג”ץ נגד הכנסת, נגד הממשלה ונגד העם. כשבג”ץ שם את עצמו מעל הממשלה והכנסת אלו התוצאות (מהומות המסתננים בשבת בתל אביב).

בג”ץ מנע החלטות וחוקים שהממשלה ניסתה לקדם בכדי לא לאפשר למסתננים להישאר. היינו צריכים לגרש אותם מזמן. מה שקרה אתמול יקרה אם בג”ץ ימשיך ויפסול את עילת הסבירות ועוד חוקים והחלטות”.

הר הבית יהיה יותר ויותר שלנו ככל שניזהר בקדושתו

יו”ר מפלגת נעם סגן השר ח”כ אבי מעוז סייר ברובע היהודי בירושלים יחד עם ראש הרשות לזהות לאומית-יהודית ניר אורבך ויחד עם מנכ”ל שיקום ופיתוח הרובע היהודי הרצל בן ארי. סגן השר ראה את הבנייה והפיתוח ברובע, והתרשם מהתוכניות השונות שייצאו לפועל בתקופה הקרובה.

ח”כ מעוז אמר בסיום הסיור: “קל מאוד להפוך את העניין בהר הבית לעניין של הפגנת ריבונות. לנהוג בו כמו שנוהגים בשאר ארץ ישראל. אנחנו לא יכולים להתייחס להר הבית כמו עוד מקום בארץ ישראל. ככל שנישמר וניזהר בקדושתו, הר הבית יהיה יותר ויותר שלנו. התושבים ברובע היהודי הם החלוצים. בזכותם אנחנו יכולים להמשיך ולהסתובב כאן. בזכותם אנחנו יכולים לשמור על קדושת ירושלים”.

סגן השר סיפר כי כשהיה מנכ”ל משרד השיכון הוא יזם החלטת ממשלה לשיקום בית הכנסת החורבה, והוא מאוד שמח שהשר לשעבר אורי אריאל יזם את שיקום בית הכנסת תפארת ישראל. וסיפר מדוע הביקור בבית כנסת תפארת ישראל כה ריגש אותו. אבי ז”ל , היה הולך עם סבי, ר’ חיים טוביה וייטמן ז”ל, ראש חסידי בויאן בארץ ישראל מלפני מלחמת העצמאות, להתפלל כל שבת בבית הכנסת תפארת ישראל”

סגן השר מעוז למנהלי הגרעינים: “אתם חוד החנית של הזהות הלאומית-יהודית”

יו”ר מפלגת נעם סגן השר אבי מעוז נפגש היום בלשכתו עם עשרות מנהלי גרעינים חינוכיים-לאומיים ברחבי הארץ. מעוז שמע את האתגרים העומדים בפניהם, וביקש לדעת איך יוכל לסייע להם כדי להמשיך בשליחות שלהם.

אתם חוד החנית של הזהות הלאומית-יהודית במדינת ישראל. בעברי הרחוק, הייתי מנכ”ל משרד השיכון. הקמנו גרעין בעיר חריש. זה היה רחוב אחד קטן, בו היו שמונה בתים עם מאות משפחות. כך זה התחיל. היום תראו את חריש. העיר חריש נראית כך רק בגלל הגרעין שהגיע לגור שם לפני שנים רבות. אתם עושים משימה מאוד מאוד חשובה. אתם הסיירת שלנו בדאגה לזהות הלאומית-יהודית של המדינה”.

בפגישה השתתפו מנהלי גרעין מדימונה, מרמת השרון, אשקלון, ירושלים, צפת, ראש העין, ערד, כפר יונה, עכו, איבים שדרות, תל אביב, אריאל, ראש פינה, רמת גן, כרמיאל, מעלה אדומים, לוד ועוד.

סגן השר מעוז לתושבי מגרון: מאחל לכם שתחזרו לבתיכם כבר השנה

סגן השר אבי מעוז השתתף באירוע לציון 11 שנים לפינוי מגרון.

מעוז סיפר על האתגרים שעמדו בפניו בתקופה בה כיהן בתפקיד מנכ”ל משרד השיכון בהקשר למגרון. “זכיתי להיות מהחותמים על כל ההקצאות התקציביות הקשורות למגרון. זכיתי ללוות גם את קברניטי היישוב בכל המהלך של הפינוי. אני מאחל לכם מכל הלב שהפינוי הזה יהיה זמני. איך קראתם לזה? הגעגועים לראש ההר. אין מקום צודק יותר, וראוי יותר להקים יישוב מאשר הגבעה הזאת.

כל השטח העצום הזה רק מחכה לנו, מחכה שיתיישבו בו. אני מאחל לכם שבשנה הקרובה תזכו לעלות לפה חזרה בתור מתיישבים, לבנות כאן את בתיכם. אל תשכחו להזמין אותי לחנוכת היישוב. חזקו ואמצו”.

תודה שהצטרפת!

נשמח לקבל עוד כמה פרטים:

תומכים למען הזהות היהודית של המדינה

הרשמו וחזקו את מפלגת נעם!

שומרים לכם על הפרטיות! לא נשתף או נעביר את פרטיכם לשום גורם אחר. 

צור קשר