פרשת משפטים בנעם

נגן וידאו

סגן השר אבי מעוז בחומש: “נתקן את כל העוולות שנעשו בעבר”

סגן השר ח”כ אבי מעוז ביקר בישיבת חומש, יממה לאחר שביטול חוק ההתנתקות עבר בכנסת בקריאה טרומית. מעוז אמר לראש הישיבה ולתלמידים בין היתר:
“אנחנו נמצאים בתחילת התיקון, והדרך ארוכה. ברוך ה’ זכינו להצביע על ביטול ההתנתקות אתמול – זו תחילת התיקון. עם הסבלנות אנו בונים את ביתנו הלאומי. באחדות. בעזרת ב’ נלך ותקן את כל העוולות שנעשו בעבר ונוסיף כהנה וכהנה. אני מברך את הישיבה שתגדל ותצמח, ובעזרת ה’ בקרוב תתרחבו, ומסביב לישיבה כל שאר היישוב. אני יוצא מפה תמיד מחוזק פי כמה ממה שנכנסתי”.

מפלגת נעם על תגובת המדינה בבג”ץ הכותל: חוק הכותל של מעוז הוא הפתרון הבלעדי

השבוע פורסמה תשובת המדינה לבג”ץ בעניין הכותל, ובתוכה בין היתר הצהרה שהממשלה תמשיך להפעיל את הרחבה הדרומית של הכותל כרחבה רפורמית. מפלגת נעם הודיעה בתגובה:

עמדת הרבנות הראשית לישראל, הסמכות הרוחנית העליונה במדינת ישראל, מאז ומתמיד הייתה, כי “הכותל המערבי קדוש לכל אורכו – מפינתו הצפונית ועד לפינתו הדרומית”. לא יעלה על הדעת שהמדינה תביע עמדה האוסרת להתפלל במקום הקדוש עם מחיצה, כפי שדורשת ההלכה וכפי שמחייב החוק.

העברת חוק הכותל של יו”ר נעם סגן השר אבי מעוז, היא הפתרון הבלעדי להתערבות הפסולה והבלתי חוקית של בג”ץ במקומות הקדושים בכלל ובנעשה בסמוך לכותל בפרט.

הגיע הזמן לשמור על הילדים בבתי הספר מפני ‘חינוך מגדרי’ בניגוד לרצונם ולרצון ההורים

השבוע פורסמה הצעת החוק שמקדם סגן השר אבי מעוז, שמטרתה להגן על ילדי ישראל מהטרלול הפרוגרסיבי -רדיקלי, המתבטא בחשיפתם לתכנים מיניים שאינם מותאמים להם, בלי לשאול את ההורים ואת התלמידים עצמם ובגילאים צעירים. על פי הצעת החוק, שיעורים על ‘נטיות מיניות’ יותרו רק מכיתה ט’ ומעלה, ורק באישור של לפחות 75% מהורי הכיתה ולאחר שהתלמידים עצמם מביעים את הסכמתם.

בדברי ההסבר להצעת החוק נאמר כי היא נועדה “לעגן את זכותו הבסיסית של הורה לקבל החלטות בנוגע לטיפול וגידול ילדיו במסגרת מוסד הלימודים”. על פי ההסבר “בשל אימוץ ערכים פרוגרסיביים, שמקורם זר, רחוק ומוזר, יש המבקשים לפקפק ביסודות הבריאה ומבקשים לעודד ו/או לאפשר בנקל שינוי לכאורה של הזהות הביולוגית של בני האדם”.

נגן וידאו

כך מנסה ממשלת ארה”ב להשפיע על הדמוקרטיה הישראלית

בנאום הנדסת תודעה מספר 77 שנשא במליאת הכנסת, חשף סגן השר ח”כ אבי מעוז כי אותה תנועה שעתרה לבג”ץ בדרישה להוציא את ראש הממשלה הנבחר בנימין נתניהו לנבצרות, קיבלה מממשלת ארה”ב מעל 200,000 ש”ח בשלושת השנים האחרונות.

“התנועה למען איכות השלטון היא תנועת שמאל שמגדירה את עצמה כתנועה עצמאית, א-מפלגתית שפועלת למען האינטרס הציבורי והדמוקרטיה במדינת ישראל. זו הנדסת תודעה. התנועה הזאת קיבלה בשלושת השנים האחרונות יותר ממאתיים אלף ש”ח מממשלת ארה”ב, עבור העברת סדנאות בבתי ספר תיכוניים במטרה לחזק את ערכי הדמוקרטיה בישראל, והיא נמצאת בתוך מאגר התכניות החיצוניות של משרד החינוך. במקביל היא עותרת לבג”ץ בדרישה להוציא את רוה”מ הנבחר לנבצרות, כלומר, מנסה לבצע פיגוע בדמוקרטיה הישראלית, ולהפוך על פיהן את תוצאות הבחירות. מדינה זרה, גם אם היא הגדולה שבידידותינו, משתפת פעולה עם תנועת שמאל, בניסיון להשפיע על הדמוקרטיה הישראלית. האם זוהי לא התערבות זרה פסולה בענייניה הפנימיים של מדינת ישראל? הגיע הזמן להפסיק זאת, ואנו נפסיק זאת”.

סגן השר מעוז מספר כיצד גר עם משפחתו בעליית גג בכפר דרום

לרגל שבוע גוש קטיף במערכת החינוך, התארח סגן השר אבי מעוז לריאיון בערוץ 7. בין היתר סיפר מעוז כיצד התפטר מתפקידו כמנכ”ל משרד השיכון כשהכריז ראש הממשלה שרון על תוכנית ההתנתקות, וחיפש מקום בגוש קטיף להתגורר בו – אך כל מה שמצא היה עליית גג בכפר דרום, אליה עבר עם משפחתו.

מעוז הוסיף: “”אני מסתכל על מה שקורה היום. יש ציבור גדול שמרגיש שאפשר לזרוק את האידיאולוגיה שלו לפח, כאילו לקחו לו את המדינה ושומעים ביטויים ברוח הזו, ברוח של קץ הדמוקרטיה, קץ המדינה, אנחנו לא עם אחד, נציין אזכרה לדמוקרטיה, עוזבים את הארץ וכו’. לא שמעתי אמירות כאלה בתקופת הגירוש. הייתה אמירה נחושה שנמחה נגד הממשלה וניאחז פה, אבל אמירות של עזיבת הארץ? בדיוק להיפך. ראה לאן הלכו העקורים? לאחר התאוששות הם הקימו ישובים פורחים כמו בחלוצה, כמו במזרח לכיש, אזורים פורחים בזכותם. הם הפריחו שממה מחדש מתוך אמונה בצדקת הדרך שאותה אני לוקח גם בתפקידי הנוכחי”.

נגן וידאו

סגן השר מעוז לאנשי השמאל: אל תהיו משורפי האסמים

סגן השר ח”כ אבי מעוז התייחס בנאומו במליאת הכנסת להתפרעויות של חברי הכנסת מהאופוזיציה, ולהסתה של מנהיגי השמאל כלפי הממשלה.

“בתשנ”ב בשעה 4:16 לפנות בוקר הצביעו 32 חברי כנסת בעד הצעת חוק יסוד, כבוד האדם וחירותו. הצעת החוק קודמה בחשאי על ידי יו”ר ועדת חוקה מהליכוד וח”כ מהאופוזיציה, בניגוד להתחייבויות פנימיות בתוך הקואליציה, ובהטעיה עקבית של הח”כים, כאילו לא מדובר בהעברת סמכות החקיקה מהכנסת לבית המשפט. פחות ממחצית מחברי הכנסת נכחו באותו דיון היסטורי של כינון סוג של חוקה, פשוט בגלל שהם לא הבינו שמדובר במהלך כה היסטורי… אנחנו, לעומת זאת, לא מתנהלים כגנבים בלילה, מצהירים מראש על כוונותינו, מקיימים דיונים גלויים וברורים בוועדת חוקה ובהמשך במליאה. והעיקר הוא, שאנחנו פועלים מתוך רוב ברור ומובהק של שישים וארבעה ח”כים.

מכאן אני קורא לכל אחיי, כולל אלו בשמאל: תפגינו ותמחו, אבל אל תשברו את הכלים, אל תהיו משורפי האסמים שהמיטו עלינו אסון בחורבן ירושלים. כי אנשים אחים אנחנו”.

תודה שהצטרפת!

נשמח לקבל עוד כמה פרטים:

תומכים למען הזהות היהודית של המדינה

הרשמו וחזקו את מפלגת נעם!

שומרים לכם על הפרטיות! לא נשתף או נעביר את פרטיכם לשום גורם אחר. 

צור קשר