פרשת מקץ בנעם

שלום לכם

השבוע חתמנו ב”ה על נספח להסכם קואליציוני עם הליכוד. על פי ההסכם, נקבל תפקיד של סגן שר במשרד ראש הממשלה, ונקים את הרשות לזהות לאומית יהודית, שתהיה אחראית לחיזוק הזהות היהודית בכלל מערכות המדינה. בנוסף, נהיה אחראיים גם על ארגון ‘נתיב’, שמנהל את העליה ממדינות ברית המועצות לשעבר לישראל.

הכלים האלה, ויחידות נוספות שיועברו לאחריותנו, יאפשרו לנו לממש את מה שהבטחנו לציבור ובשמו נבחרנו – חיזוק הזהות היהודית של המדינה.

עם ישראל אמר את דברו בקול ברור וצלול בבחירות האחרונות, ובהתאם לכך נפעל.

יתקננו ד’ בעצה טובה מלפניו, ושנזכה למצוא חן ושכל טוב בעיני אלוקים ואדם

שבת שלום ובשורות טובות

ח”כ אבי מעוז

הדלקת נרות ומפגש פעילי נעם בחנוכה: “כאשר יענו אותו כן ירבה וכן יפרוץ”

פעילים מרכזיים במפלגת נעם נפגשו בעיר דוד להדלקת חנוכיה, שיעור מפי מו”ר הרב טאו ומפגש חברים.

הרב טאו חיזק את הפעילים עודד אותם להמשיך ולפעול להצלחתה של מפלגת נעם. הרב הוסיף כי אנו רואים את הסייעתא דשמיא המיוחדת וההצלחה של המפלגה, וכך נמשיך בעז”ה ונפעל מתוך ידיעה שהקב”ה איתנו.

ח”כ אבי מעוז התייחס לסערה האחרונה שהתרחשה בעקבות פרסום חלק מההסכמים: “מתרחשת מלחמת תרבות, מערכת החינוך מוצפת בעשרות אלפי תכניות לימודים שבאות לטשטשט לנו את הזהויות. כואב מאוד להוציא החוצה את המוגלה. התהליכים האלה כואבים מאוד. ישמיצו אותנו, וישחירו אותנו. זה לא יחליש אותנו. “כאשר יענו אותו כן ירבה וכן יפרוץ””

נגן וידאו

ח”כ מעוז בביקורת על השפה של מיכאלי: “הנדסת תודעה פמיניסטית רדיקלית”

יו”ר מפלגת נעם ח”כ אבי מעוז התייחס בנאומו ה-68 בנושא ‘הנדסת תודעה’ במליאת הכנסת, לטענות כי השפה העברית היא שפה פוגענית.

“בלשון הקודש דווקא המילים החשובות והנשגבות ביותר הינן בלשון נקבה” אמר ח”כ מעוז. “כך למשל: מדינה, ממלכה, אומה, שכינה, תורה, גאולה, נשמה, נפש, אהבה, אמונה, תשובה, תפילה, צדקה, ועוד שלל מילים שכולן כולן בלשון נקבה. אבל למה לתת לעובדות ולמציאות לבלבל את האג’נדה והטרלול הרגרסיבי? אני ממליץ לאזרחי ישראל לשמור על לשון הקודש בת אלפי השנים, שמבטאת בצורה הכי נאמנה את רוח ישראל, ולא להתפתות אחרי מי שמנסים להשליט את האג’נדות והטרלול הרגרסיבי שלהם על ידי עיוות השפה העברית”

נגן וידאו

ח”כ מעוז: הדיונים בשב”כ – איום ממשי על הדמוקרטיה הישראלית

יו”ר מפלגת נעם ח”כ אבי מעוז התייחס לפרסום במעריב, לפיו “ספק אם מנסחי החוק נתנו דעתם לסיטואציה שבה מי שיאיים על הדמוקרטיה הישראלית הוא בית המחוקקים שלה… הדיונים בשב”כ מתחילים לגעת בשאלות האלו, מתוך הבנה שהן לא יישארו תיאורטיות”.

בנאומו בכנסת אמר מעוז: “יש דיונים בשב”כ שעוסקים בשאלה איך להגן על המשטר הדמוקרטי מפני הכנסת. אני לא מאמין למה שאני קורא. אתה שומע, אדוני היו”ר? האם העיתונאי, שאין ספק שהוא תודרך, כותב בעצם שיש מי שמעלה בדעתו בשב”כ להגן על הדמוקרטיה הישראלית מפני הכנסת?.. מדובר בלא פחות מהפיכה, וממתקפה על הדמוקרטיה הישראלית, כביכול בשם הדמוקרטיה”.

נגן וידאו

ח”כ מעוז: “פסקת התגברות תשיב את הסדר הדמוקרטי על כנו”

יו”ר מפלגת נעם ח”כ אבי מעוז התייחס בנאומו במליאת הכנסת לקריאות הנשמעות משמאל בימים האחרונים על כוונת הממשלה לחוקק את פסקת ההתגברות שתבסס את עליונות הכנסת מעל ביהמ”ש בתחום החקיקה.

“מדובר כמובן בעוד ניסיון עלוב של הנדסת תודעה. בדמוקרטיה נורמלית הריבון הוא העם. בדמוקרטיה פרלמנטרית העם בוחר את נבחריו, שכנציגיו, הם ורק הם, אחראים על החקיקה של כל סוגי החוקים. כאשר אליטה קטנה, שלא נבחרה על ידי הציבור ולא מייצגת אותו, משתלטת בכוח על הרשות המחוקקת ועל הרשות המבצעת, זו לא דמוקרטיה, אלא דיקטטורה. פסקת ההתגברות שמבססת את עליונות הכנסת מעל בית המשפט העליון בתחום החקיקה, זו לא אנרכיה ולא קץ הדמוקרטיה, אלא השבת הסדר הדמוקרטי על כנו”.

צעירי נעם נפגשו לשמחת חנוכה משותפת ולהכנה להמשך הפעילות

צעירי נועם נפגשו ביום חמישי לשמחת חנוכה משותפת, שיחות חיזוק ודברי תורה, ולהכנה להמשך הפעילות בשנה הקרובה בנעם.
הערב נפתח בתפילת ערבית בכותל, לאחריה ריקודים ושמחה, ושיחה מפי הרב איתי אפלבוים.

בהמשך התכנסו צעירי נעם בעיר דוד, שם שמעו שיחת עדכון וחיזוק מח”כ אבי מעוז יו”ר המפלגה, ושיחה מפי ספי בר חי, רכז הפעילות המוניציפלית במפלגה. ספי עדכן על הפעילויות המתוכננות ברמה העירונית, והסביר לנוער כיצד הם יוכלו להשתלב בפעילות ולחזק את המפלגה לקראת הבחירות המוניציפליות הקרבות.

נגן וידאו

הרב זמיר כהן: אבי מעוז רוצה להגן ולשמור על הילדים

במענה לשאלה ששאל תלמידו, בעניין המתקפה על יו”ר נעם ח”כ אבי מעוז ועל כך שמכנים אותו ‘חשוך’, הסביר הרב זמיר כהן את המשמעות האמיתית של המושגים ‘אור’ ו’חושך’:

“כשהם מדברים על אבי מעוז, ועל כל המסורת היהודית שאלה דעות חשוכות, הם נמצאים במצב שהם רואים את החושך כאילו הוא אור, ואת האור כאילו הוא החושך. כשהמכבים נלחמו על היוונים, על מה הם נלחמו? על השרירים? על הכוח? נלחמו על היהדות. מבלבלים אנשים. על זה המכבים נלחמו, שאנשים לא יהיו עם עבודה זרה, עם התרבות של הגויים.

מה יש היום לילדים בבתי הספר? מבלבלים אותם במה שקוראים היום מגדר. מילה חדשה מצאו. אתה לא יכול להגיד שזה בן וזה בת, כל אחד יחליט אם הוא רוצה להיות בן או בת. דעות משובשות שמכניסין היום לילדים בבתי ספר, משגעים אותם לחלוטין. זה נקרא חושך”.

תודה שהצטרפת!

נשמח לקבל עוד כמה פרטים:

תומכים למען הזהות היהודית של המדינה

הרשמו וחזקו את מפלגת נעם!

שומרים לכם על הפרטיות! לא נשתף או נעביר את פרטיכם לשום גורם אחר. 

צור קשר