פרשת מצורע בנעם

נעם בירושלים

בעקבות הקמת הקואליציה בעיריית ירושלים ובתוכה עו”ד אלדד רבינוביץ’, יו”ר סיעת נעם בירושלים, כתב סגן השר אבי מעוז:

מברך את ראש העיר ידידי משה ליאון על הקמת הקואליציה העירונית. מברך את נציגנו עו”ד אלדד רבינוביץ’ בברכת הצלחה ועשייה מרובה לכבודה של ירושלים ובניינה ושגשוגה הן מבחינה גשמית והן מבחינה רוחנית.

בהסכם נכתב בין היתר כי “הסיעות מציבות בראש מעייניהם את החשיבות אשר בחיזוקה, בנייתה ושמירת אופיה של ירושלים כעיר הקודש והמקדש”. עוד נכתב כי “הצדדים מצהירים כי הם מכירים בחשיבותה ההיסטורית והדתית של ירושלים כעיר הבירה של העם היהודי ויפעלו בכל דרך  לשמור על ירושלים יהודית כבירתה המאוחדת של ישראל, תוך שמירה רשמית ומעשית על הריבונות של מדינת ישראל והעם היהודי בכלל חלקי העיר ועל הזהות היהודית שלה”.

הרשות והגרעינים

השבוע נפגש סגן השר אבי מעוז עם ארבעים נציגי גרעינים מכל רחבי הארץ, וסיפר להם על התהליך המאתגר שבהקמת הרשות לזהות לאומית-יהודית, ועל שיתופי הפעולה הנבנים עם הקהילות השונות ברחבי הארץ, וכך אמר להם בין היתר:

“אשריכם על כל מה שאתם עושים. הפיזור שלכם, בכל רחבי המדינה, משפיע על כל מדינת ישראל. מבחינתי המפעל הזה ראוי להערצה. כשהקמנו את הרשות לזהות לאומית-יהודית, הייתה לנו מטרה לחזק את הזהות הלאומית – יהודית של מדינת ישראל.

העיסוק בזהות הלאומית – יהודית, במערכות הציבוריות, בפרהסיה הציבורית, זה לא פשוט. אנחנו נלחמים מול תרבות שהיא זרה לעם שלנו. יש כאן מאבק קיומי על הזהות של המדינה. זה אחד מתפקידי הרשות. אנחנו מגבשים את התכניות. אנחנו רוצים להיעזר במשפחות הרבות הפזורות בכל רחבי הארץ, בשביל להעביר את כל התכניות שלנו לציבור הרחב.

אנחנו בונים את שיתוף הפעולה הזה. יש לנו עוד דרך ארוכה לעבור, אבל זה נבנה ומתקדם. האתגר הוא ענק. אני מודה לכם על ההיענות לאתגר הזה”

נגן וידאו

להשלים את המלאכה

בראיון ברדיו קול ברמה הרחיב סגן השר אבי מעוז על הצלחת מבצע ההגנה כנגד המתקפה האיראנית, ועל המחויבות להשלים את המלאכה רפיח ומול הגרעין האיראני.

קונספציה בשב”כ

בעקבות ניסיונות של השב”כ לעכב את הליכי הפירוק של עמותה של מפלגת רע”מ פירסם סגן השר אבי מעוז תגובה קצרה:

“נראה שבשב”כ יש מי שעדיין תקועים בקונספציה, כאילו זה שב”כ שיש לו מדינה,  ולא מדינה שיש לה שב”כ”.

נגן וידאו

מתי העולם יכבד אותנו?

בראיון לגדי נס ברדיו צפון הסביר סגן השר אבי מעוז, כי רק כאשר נחזור לעצמנו ונהיה עם יהודי גאה במדינתו היהודית ובארצו, העולם יכבד אותנו.

נגן וידאו

עכשוויזם

סגן השר אבי מעוז התארח אצל בועז גולן באולפן ערוץ 14 ודיבר על מחלת ה’עכשוויזם’ שתקפה את כולנו, והבהיר כי הוא משוכנע שמדינת ישראל תתקוף בעיתוי הנכון.

תודה שהצטרפת!

נשמח לקבל עוד כמה פרטים:

תומכים למען הזהות היהודית של המדינה

הרשמו וחזקו את מפלגת נעם!

שומרים לכם על הפרטיות! לא נשתף או נעביר את פרטיכם לשום גורם אחר. 

צור קשר