פרשת חיי שרה בנעם

שלום לכם!

ברכת ד' עליכם וחודש טוב ומבורך. יהי רצון שנזכה לראות ניסים ונפלאות כבימים ההם גם בזמן הזה.
כמידי ראש חודש, מתכננות נשות הפרובוקציה להגיע לרחבת הכותל המערבי, להפריע למתפללים ולבזות את המקום הקדוש ביותר אליו יכול עם ישראל להגיע, בסמוך לבית קודשנו שייבנה במהרה בימינו אמן.
עם הקמת הממשלה היהודית-לאומית בקרוב בעז"ה, נשים סוף לחילול השם הזה. אני מתחייב לפעול בכל מאודי שבכותל המערבי, הקדוש לכל ארכו, יתנהלו התפילות והמנהגים רק על פי פסקי הרבנות הראשית לישראל.
שבת שלום, חודש טוב ובשורות טובות!
ח"כ אבי מעוז

נגן וידאו

ח"כ מעוז הודיע על דרישתו במו"מ: "הקמת הרשות לביטחון זהותי"

חבר הכנסת אבי מעוז מסר הודעה לתקשורת, בה אמר בין היתר:

"אני קורא לשותפיי לעשות כל מאמץ להקים את הממשלה. מחר נפגש לישיבה נוספת עם צוות המו"מ של הליכוד, הדרישה העיקרית שלנו היא להקים יחידת סמך במשרד ראש הממשלה לחיזוק, ביסוס והעמקת הביטחון הזהותי – האישי, המשפחתי, הלאומי והיהודי: הרשות לביטחון זהותי".

נגן וידאו

"סעיף הנכד בחוק השבות – רק לאיחוד משפחות"

בריאיון לבועז גולן וטל מאיר בערוץ 14 חשף ח"כ מעוז את דרישתו במו"מ הקואליציוני, לקבל אחריות על ארגון נתיב, שאחראי לעידוד עליה ובשנים האחרונות מעודד עליית גוים. ח"כ מעוז התייחס גם לנתוני העליה שפורסמו השבוע, לפיהם כשלשה רבעים מהעולים ב-2020 הם גוים, והסביר כי יש לתקן את סעיף הנכד כך שיחול רק במקרה של איחוד משפחות.

נגן וידאו

הביטחון הזהותי הוא 'הרגל השלישית' אותה נעם תדאג לחזק

יו"ר מפלגת נעם ח"כ אבי מעוז נשא את נאומו הראשון במליאת הכנסת, עם כינונה של הכנסת ה-25.

"הביטחון הלאומי והאישי שלנו חייב להתבסס על שלוש רגליים" הסביר מעוז, בהתייחסו לדרישתו במו"מ הקואליציוני להקמת רשות הביטחון הזהותי. "רגל אחת היא הביטחון הצבאי והפיזי. הרגל השנייה היא הביטחון הכלכלי לכל אחד באופן פרטי ולמדינה בכלל. שתי הרגליים החשובות הללו נסמכות על הרגל השלישית, שהיא הלב שלהן, ושבלעדיה הן תתקשינה לעמוד ולהתקיים – הביטחון הזהותי, במובן האישי, המשפחתי ובעיקר הלאומי".

 

צילוןם: שאטרסטוק

שלשה מכל ארבעה עולים אינם יהודים: "שימוש אבסורדי בחוק השבות"

השבוע פורסמו נתוני העליה לשנת 2020 למניינם. מהנתונים עולה כי כשלושה מכל ארבעה עולים לישראל אינם יהודים.

ח"כ מעוז הודיע בתגובה לנתונים: "שוב הוכח כי חוק השבות, שמטרתו להנציח את האחריות שיש למדינת ישראל כלפי יהודי העולם, משמש באופן אבסורדי להכנסת גויים למדינת ישראל, והורדה שיטתית של אחוזי היהודים במדינת ישראל. הגיע הזמן לתקן את הדבר הזה, וזה מה שנעשה"

בואו לחזק את נעם ברשת – זה קל, פשוט ומאוד יעיל

לאחר ההצלחה הגדולה ב"ה בבחירות ולקראת המשך הדרך, אנו מחזקים את הנוכחות של נעם במרחב הדיגיטלי. הצטרפו אלינו לאחת הפלטפורמות לפחות:
הצטרפו למערכת ההפצה של נעם בוואצאפ
הצטרפו לקבוצת וואצאפ 'לוחמי הרשת'
הצטרפו לקבוצת הדיונים הפתוחה לתומכי נעם בוואצאפ

איזה כיף שהצטרפת!

נשמח לקבל עוד כמה פרטים:

צור קשר