פרשת וישלח בנעם

שלום לכם!

השבוע נפרדנו ממורנו ורבנו, הרב מרדכי שטרנברג זצ”ל, שנפטר ביום שני. הרב מרדכי היה גאון בתורה, שהעמיד אלפי תלמידים ולימד תורה מאז שהיה בן 25 ועד לפטירתו. הרב הקים עולה של תורה כשהקים והוביל את ישיבת הר המור מאז הקמתה. מאות רבנים ברחבי הארץ ועשרות ראשי ישיבות ודיינים הם תלמידיו.

זכינו שהרב ליוה בברכתו, בהדרכתו ובעידודו את מפלגת נעם, מאז הקמתה ועד היום. דבריו שיצאו מעומק לבו, מטוהר מבטו וממרום תורתו נכנסו ללבנו, ועודדו אותנו לדבוק בדרך של חיזוק הזהות היהודית.

תהי נשמתו צרורה בצרור החיים.

שבת שלום ובשורות טובות

ח”כ אבי מעוז 

נגן וידאו

ניצחו אראלים את המצוקים ונשבה ארון הקודש

השבוע הלך לעולמו מורנו ורבנו הרב מרדכי שטרנברג זצ”ל.
בשיחה שהעביר הרב באירוע של מפלגת נעם בשנת תשע”ט, אמר הרב בין היתר:
בשוב ה’ את שיבת ציון היינו כחולמים. מהו החלום שאנחנו חולמים אותו? מהו החלום של ה’, מה החלום הכתוב בתורה, מה החלום הכתוב בכנסת ישראל, מה החלום הכתוב בנשמותיהם של כל אחינו ואחיותנו?… איזה חלום מתגשם במדינה היהודית? אולי לא צריך להוסיף על זה אף מילה. כשעם ישראל חוזר לציון, לפעמים נדבקים בנו כל מיני נוכריות… אנחנו מאמינים בני מאמינים! לא רק שלא צריך לפחד לומר את זה – צריך לשמוח לומר את זה! כל עם ישראל מאמינים בני מאמינים. מה לנוכריות בנו? מה לפקפוקים, מה לספקות, מה לסטיות? אנחנו מאמינים בני מאמינים! איפה הדגל הזה? נעם זה הדגל הזה!

נגן וידאו

ח”כ אבי מעוז שר באנו חושך לגרש מעל דוכן הכנסת, חברי האופוזיציה צעקו

ח”כ אבי מעוז שר ‘באנו חושך לגרש’ מעל דוכן הכנסת, והסביר כי מסורת ישראל סבא שעליה יצאו החשמונאים להילחם היא האור, ומי שמנסה לפגוע בזהות היהודית הוא החושך. חלק מחברי האופוזיציה צעקו וקראו קריאות ביניים רבות.
בין היתר אמר מעוז:
“מי שבהסתרה מכוונת ובמחשכים מחדיר כל מיני אג’נדות לשטיפת מוחם של ילדי ישראל ללא ידיעת הוריהם, הוא החושך. כל אחד מאיתנו אור קטן, אבל כפי שכתב רבינו בחיי בספר חובות הלבבות: “המעט מן האמת ינצח הרבה מן השקר, כאשר המעט מן האור דוחה הרבה מן החשך”

נגן וידאו

ח”כ מעוז: לא עוד הסתרה, אלא שקיפות מלאה

ח”כ אבי מעוז מסר הצהרה לתקשורת, בה אמר בין היתר:
“בימים האחרונים מתנהל קמפיין פוליטי פרוע של השמאל בראשות יאיר לפיד והתקשורת כנגד ראש הממשלה הנבחר והניסיון שלו להקים ממשלה… זהו מאבק שמתחיל מיאיר לפיד, עובר בשאשא-ביטון וכלה בתקשורת, שכולם מנהלים מלחמה בשצף קצף כנגד הדמוקרטיה וכנגד רוב העם שבחר להדיח אותם מכהונתם”.
“אני רוצה להבטיח מכאן שכל מה שאעשה בנושא שיתוף הפעולה בין משרד החינוך לעמותות הפרטיות, יהיה בשיתוף ההורים, בשיתוף המנהלים, ובעיקר בשקיפות מלאה”.

נגן וידאו

חינוך לתודעה יהודית הוא ‘חושך’? הנדסת תודעה!

יו”ר מפלגת נעם ח”כ אבי מעוז התייחס בנאום נוסף בסדרת נאומי דקה על הנדסת תודעה לאמירות של אנשי ציבור נגד נגד החינוך לתודעה יהודית. בין היתר קרא מעוז ממכתבו של ראש ממשלת ישראל הראשון דוד בן גוריון לשר החינוך:
“במידה שאני מכיר את הנוער (והמדובר על הנוער הטוב!) הוא לקוי מאוד מאוד בתודעה יהודית, בהכרת מורשתנו ההיסטורית ובזיקה מוסרית ליהדות העולמית, ויש לדאוג לתכנית לימודית שתתקן ליקוי זה מבלי לפגוע בענפי לימוד חיוניים אחרים”.
מעוז הוסיף: תורת ישראל ומורשתו הם מקור האור שהופיע דרך עם ישראל בעולם. אני ממליץ לאזרחי ישראל לאטום אוזניהם מהנדסת התודעה של ההסתה והשנאה”.

נגן וידאו

ח”כ מעוז: הפרוייקט החשוב שהקמנו לבעלי מוגבלויות כשכיהנתי כמנכ”ל משרד השיכון

ח”כ אבי מעוז נאם בכנסת ביום הבינלאומי לזכויות אנשים עם מוגבלויות, וסיפר על הפרוייקט החשוב שהיה שותף בהקמתו כמנכ””ל משרד השיכון:
“בפרויקט שאותו הקמנו על ידי משרד השיכון, ובעזרת הסמנכ”ל היקר שלי, ישראל שוורץ, לקחנו בניין בירושלים, והסבנו אותו למגורים של נכים בעלי מוגבלות בתנועה.
כל אחד מהם קיבל יחידת דיור מונגשת ומותאמת בה הוא מנהל את חייו בעצמו, ובמקביל ישנה מעטפת של אנשי מקצוע, ישנו סיוע מיידי במקרה הצורך, והחיים הם בשכנות ובקהילה שפותרת את בעיית הבדידות. לעניות דעתי את הפרויקט הזה צריך להרחיב כמה שיותר, וזהו הכיוון הנכון לפעול בו”.

מפלגת נעם הגישה תלונה במשטרה על הסתה לרצח

מפלגת נעם הגישה תלונה במשטרה על איום כלפי יו”ר המפלגה חה”כ אבי מעוז והסתה לרצח.
בתלונה נכתב:
מזה מספר ימים ישנה אוירת הסתה ואיומים כנגד ח””כ אבי מעוז, יו”ר מפלגת נעם. בתוך האוירה העכורה, איתי מאיר מצא לנכון להסית לרצוח את ח”כ מעוז, ולכנותו נאצי.
מיותר לציין כי דברים כגון אלו הנאמרים בפהרסיה בתוך אוירה של התלהמות, עלולים להביא לכך שמאן דהוא ינסה לממש את הדברים ולנקוט באלימות ואף בניסיון לרצוח את ח”כ מעוז. אנו דורשים חקירה מהירה ותכליתית, שתמנע פגיעה חלילה בח”כ מעוז ותביא למיצוי הדין עם המסית”.

תודה שהצטרפת!

נשמח לקבל עוד כמה פרטים:

תומכים למען הזהות היהודית של המדינה

הרשמו וחזקו את מפלגת נעם!

שומרים לכם על הפרטיות! לא נשתף או נעביר את פרטיכם לשום גורם אחר. 

צור קשר