פרשת ויחי בנעם

שלום לכם השבוע הלך לבית עולמו חבר אישי וחבר לדרך, הרב אל”מ במילואים ילון פרחי זצ”ל, לאחר מחלה קשה. הרב ילון היה איש צבא ותלמיד חכם, שעסק שנים רבות בלימוד תורה במוסדות ‘בני דוד’ בעלי ובמקומות נוספים. זה היה בצד הגלוי, אבל הרב ילון במסירותו העצומה למען מדינת ישראל ולמען קדושת המחנה הישראלי היה בין הראשונים לזהות את מתקפת השמאל והפרוגרס הרדיקלי על המערכות הציבוריות במדינת ישראל, בדגש על צה”ל ומערכת הביטחון. כבר לפני למעלה מ – 15 שנה הוא זיהה את המגמתיות ההולכת וגוברת מטעמם של ארגוני הפנמיזם הרדיקלי להחדרת נשים לכל אגפי צה”ל מתוך מגמה להחליש את עוצמתו של הצבא. כבר לפני למעלה מ -15 שנה הוא זיהה את המגמה של גורמים אנטי לאומיים מהעולם להזרים למדינת ישראל מאות מליוני דולרים על מנת לנסות ולהשפיע על התודעה שלנו ולנסות לפורר אותנו מבפנים ח”ו. הרב ילון פיתח שיטות מחקר ייחודיות והצליח להצביע באופן ברור וחד משמעי על מסלולי הכספים העלומים ממדינות אירופה ומהקרן החדשה אל ארגוני החברה האזרחית בישראל ואל משרדי הממשלה השונים והכל בכדי לנסות להחליש את האמונה שלנו בצדקת הדרך, להחליש את אהבתנו לעמינו, למורשתינו ולארצינו. הרב ילון הלך אך אנו נשארנו כאן, עם ארגז הכלים שהוא הפקיד בידינו, עם נקודות הציון שהוא כבר הצביע לנו עליהם, כדי שנוכל לעבור מזיהוי – לתיקון, ובע”ה אנחנו נצליח לתקן שבת שלום ובשורות טובות סגן השר אבי מעוז

בשעה טובה: ח”כ אבי מעוז הצהיר אמונים ונכנס לתפקידו כסגן שר

ח”כ אבי מעוז נכנס לתפקידו כסגן שר ביום רביעי השבוע, כשהממשלה הודיע לכנסת על החלטתה למנותו ומעוז הצהיר אמונים. בכך הפך מעוז לסגן שר במשרד ראש הממשלה, הממונה בין היתר על היחידה לתוכניות חיצוניות במשרד החינוך, ועל הרשות לזהות יהודית לאומית שתוקם על ידו.

עם הצהרתו של ח”כ מעוז פרסמנו הודעה בשם המפלגה, בזו הלשון:

יוצאים לדרך חדשה-ישנה לחיזוק הזהות היהודית של המדינה, מעכשיו מתוך הממשלה. בשם ה’ נעשה ונצליח!

ח”כ אבי מעוז שיגר מכתב התראה לרני רהב: “ביצע הסתה מחרידה והוציא דיבה”

יו”ר מפלגת נעם ח”כ אבי מעוז לא נשאר חייב לקללות ולגידופים של רני רהב כלפיו, ושיגר מכתב התראה לפני נקיטת הליכים משפטיים בו ביקש התנצלות ופיצוי על סך 180,000 ש”ח.
במכתב שנשלח לרהב נכתב בין היתר:
“ביצעת הסתה מחרידה והוצאת דיבה כנגד סגן השר המיועד ח”כ אבי מעוז, והכל בשימוש ציני ובניצול קהל שבוי של צופי הערוץ. עוד הוספת חטא על פשע בכך שהקבלת וייחסת לסגן השר מעשים אשר יש בהם הקשה מתוך השואה. בחרת גם בשידור חי להפיץ קללות מחרידות “…ימח שמו וזכרו..” שמקבלות חומרה יתרה כנגד יהודי”.
מנכ”ל נעם, אלקנה באב”ד: “נגמרו הימים בהם אנו נקבל בשוויון נפש התקפות שפלות והסתה מסוכנת. מי שמסית – ישלם”.
נגן וידאו

ח”כ מעוז ספד לחברו הרב ילון פרחי: “בין הראשונים לזהות את מתקפת הפרוגרס הרדיקלי”

יו”ר מפלגת נעם ח”כ אבי מעוז ספד לחברו הרב ילון פרחי על דוכן מליאת הכנסת.

“הרב אל”מ במילואים ילון פרחי זצ”ל, שהסתלק מאיתנו לפני שלושה ימים, היה איש צבא ותלמיד חכם, שעסק שנים רבות בלימוד תורה במוסדות ‘בני דוד’ בעלי. זה היה בצד הגלוי, אבל הרב ילון במסירותו העצומה למען מדינת ישראל ולמען קדושת המחנה הישראלי היה בין הראשונים לזהות את מתקפת השמאל והפרוגרס הרדיקלי על המערכות הציבוריות במדינת ישראל, בדגש על צה”ל ומערכת הביטחון. הפעולות שפעל הרב ילון בסתר ובחשאיות לחשיפת הנדסת התודעה והחדירה למערכות הציבוריות של המדינה, שספק כמה מהן ייחשפו, הובילו לתיקונים רבים ולעצירת נזקים נוספים לדמותה ולזהותה של מדינת ישראל”.

נגן וידאו

ח”כ מעוז לאופוזיציה: עוד לא הפנמתם את תוצאות הבחירות?

השבוע דנה הכנסת בהצעת אי אמון ראשונה, שהגישו סיעות יש עתיד וכחול לבן. במסגרת הדיון אמר ח”כ מעוז:

“עוד לא הפנמתם את תוצאות הבחירות? בניגוד לכל מערכות הבחירות הקודמות ולממשלות שהוקמו אחרי חלק מהן, ההכרעה בבחירות האחרונות הייתה ברורה ונחרצת, ולא משנה כמה דה-לגיטימציה תנסו לעשות לממשלה החדשה. הציבור שבע כבר מהספינים שלכם ושל השופרות שלכם בתקשורת. ההצעה הראשונה עוסקת בחולשתו של רוה”מ נתניהו במשא ומתן הקואליציוני מול שותפיו הקיצוניים, חולשה, שלדעת מגישי ההצעה, הובילה למכירת הערכים ופירוק יסודות המדינה והקמת הממשלה הקיצונית והחשוכה ביותר מקום המדינה. אז בואו נפרק את זה: מי שהצליח להיות ראש ממשלת מעבר, אחרי שהוביל הקמת ממשלה במרמה ובגניבת קולות, טוען לחולשת מי שקיבל בפעם השישית את אמון העם לתפקיד ראש ממשלה, תפקיד בו הוא מכהן יותר מכל ראש ממשלה אחר בתולדות ישראל. הזוי למדי”.

מעוז סיכם: “אנחנו מבינים שאתם אופוזיציה, אבל אתם לא שמים לב שאתם הופכים את עצמכם לסוג של קריקטורה?”

נגן וידאו

מנסים לאיים ולהשתיק, כדי שלא נשקף לציבור את חדירת ארגוני הפרוגרס הרדיקלי

בריאיון לערוץ 14 התייחס ח”כ אבי מעוז לגל ההסתה והשקרים נגדו:

“לא מפתיע אותי. השמאל הולך בשיטת השיימינג לאחר שברוך ה’ זכינו בהסכם קואליציוני שמאוד רצינו. תנועות השמאל פתחו במסע שיימינג. להשתיק, לאיים כדי שאנחנו לא נעשה מה שאנחנו רוצים. מה בסך הכל אנחנו רוצים לעשות? להגביר את השקיפות. שקיפות של מה שאנחנו חושבים כסכנה קיומית תרבותית על מדינת ישראל – שזה חדירת הפרוגרס הרדיקלי לכל המערכות הציבוריות. ידענו שברגע שנשים את היד על כל אותם מקומות בהם חדרו ארגוני הפרוגרס הרדיקלי לארגונים הממשלתיים יפתחו במסע שיימינג עוצמתי. אין שום רשימות שחורות. לפני שלוש וחצי שנים הכנו מסמכים למעבירי חוגי בית של המפלגה, כדי שיהיה להם את האפשרות להעמיק בנושאים הללו. כל המסמכים מבוססים ומצוטטים כתבות שפורסמו באתרי חדשות שונים. אתר וואלה פרסם, אנחנו עשינו את זה בגרפיקה טיפה שונה ואמרנו תראו כמה השפעה יש להם. בא הכתב ואמר תראו את הרשימה השחורה של נעם”.

“ההסכם בין הליכוד לנעם ישים את בקעת הירדן בראש סדר העדיפויות של ההתיישבות”

בניהו הוכמן, מגרעין דרור במעלה אפרים הפועלים לפיתוח מעלה אפרים ובקעת הירדן, הסביר את החשיבות הגדולה שיש בסעיף הקואליציוני של מפלגת נעם והליכוד המורה על תקצוב וביצוע הרחבת כביש 505 ולחיבור בקעת הירדן למרכז הארץ.

“לאחר 40 שנות התיישבות, בשעה טובה שמים את בקעת הירדן בראש סדרי העדיפויות של ההתישבות. מקטע הכביש בין צומת גיתית לצומת מגדלים הינו צוואר הבקבוק של בקעת הירדן, דרך הגישה המרכזית לבקעה נראית כמו סינגל אופנים. להרחבת כביש 505 מצומת גיתית לצומת מגדלים ישנה חשיבות אסטרטגית בחיבור הבקעה למרכז הארץ ולמרכזי התעסוקה והתרבות. הרחבת הכביש תשפיע באופן מיידי על הגעת מאות זוגות צעירים לבקעה, והקמת מפעלים חדשים באזורי התעשייה במעלה אפרים ובקעת הירדן”.

יו”ר מפלגת נעם ח”כ אבי מעוז: “נפעל, יחד עם ראש הממשלה והממשלה כולה בכל הכוח לחיזוק בקעת הירדן ולקידומה הכלכלי והחברתי”.

תודה שהצטרפת!

נשמח לקבל עוד כמה פרטים:

תומכים למען הזהות היהודית של המדינה

הרשמו וחזקו את מפלגת נעם!

שומרים לכם על הפרטיות! לא נשתף או נעביר את פרטיכם לשום גורם אחר. 

צור קשר