פרשת ויגש בנעם

בשעה טובה ומוצלחת, לאחר תקופה ארוכה של תפילות ופעולות רבות, הוקמה היום ממשלה חדשה.

הממשלה החדשה היא בעלת חזון לאומי ויהודי, והיא תנהיג בעזרת ד’ את עם ישראל, וחיזוק הזהות היהודית של המדינה הוא בלב ערכי היסוד שלה.

בתחושת שמחה מחד, ויראה וענווה מאידך, אני נכנס לשרת בתפקיד סגן שר במשרד ראש הממשלה, כאשר תחומי האחריות שלי הם חיזוק הזהות היהודית והלאומית של המדינה בכלל ובמערכת החינוך בפרט.

ההישגים שהשגנו במשא ומתן להקמת הממשלה כוללים את הסמכויות הנדרשות לחיזוק הזהות היהודית והלאומית של המדינה, וכן תיקון נזקי החקיקה של הממשלה הקודמת; החזרת האב והאם לטפסים הרשמיים, חיזוק והעצמת הרה”ר בכותל ובמקומות הקדושים, תקצוב והקמת בית הרבנות הראשית, חיזוק ההתיישבות והאחיזה בירושלים, בחומש, באביתר ובבקעת הירדן, שיפור התקצוב והמעמד של מוסדות התורה ועוד. אני מבקש לשוב ולהודות לראש הממשלה בנימין נתניהו על האמון, ולאחל לו שינהיג את מדינת ישראל בתבונה, בעוז ובנעם, ויחזק אותה מול כל אויביה, יהיה ה’ עמו ויהי נעם ד’ אלוקינו עלינו ומעשה ידינו כוננהו ומעשה ידינו כוננה עלינו.

נגן וידאו

ח”כ אבי מעוז: “המסיתים והמכפישים לא יצליחו להשתיק אותנו – סוף האמת לנצח”

במעמד השבעת הממשלה נאם ח”כ אבי מעוז, והתייחס להישגים הקוי היסוד של הגשת הממשלה, ולהסתה השקרית נגדו ונגד מפלגת נעם. בין היתר אמר מעוז:  “ביסוד הקמת הממשלה החדשה ובקווי היסוד שלה יש הרבה תיקון וחזרה לנאמנות הלאומית שלנו לערכי הנצח הללו. לימוד התורה מקבל בע”ה את היחס הראוי לו ממדינתו של העם היהודי. מעמדה של הרבנות הראשית לישראל כאחראית על זהותה היהודית של המדינה מתחזק. השמירה על קדושת הכותל המערבי לכל אורכו תוגבר. חוסנה של עיר קודשנו ותפארתנו, עיר הבירה שלנו, יגדל. ההתיישבות במרחבי ארצנו, בגליל, בנגב, ביהודה ובשומרון תתעצם. ועוד ועוד”.

בהתייחס להסתה נגדו אמר ח”כ מעוז: “באופן מכוון ומרושע מנסים לצייר אותי כמי שנלחם ונאבק כנגד פרטים כאלה או אחרים. בשבוע האחרון הסערה התורנית בתקשורת הייתה הגילוי המרעיש על ה’רשימות השחורות’ כביכול של מפלגת נעם על להטבים ושמאלנים, כאילו עוד רגע מתחילים טיהורים סטאליניסטים או לפחות רדיפה בנוסח המקארתיזם. כמובן, שהמציאות היא שונה והפוכה ב-180 מעלות מכפי שמשתקף בתשקורת. מדובר בסך הכל בחומרי הסברה למעבירי חוגי בית שנלקחו מאתרים כמו וואלה וכלי תקשורת אחרים, שבהם רוכזו נתונים כדי להראות השפעה במערכות ציבוריות שונות”.

 

ממשלת נתניהו הושבעה: אלה ההישגים של נעם בקוי היסוד ובהסכמים

ברוך ה’, היום הושבעה הממשלה החדשה. מפלגת נעם שותפה מלאה בקואליציה ובממשלה, וקיבלנו את הכלים והסמכויות שיאפשרו לנו לממש את הדבר שחשוב לנו ביותר: חיזוק זהותה היהודית של מדינת ישראל. בין היתר, ח”כ אבי מעוז ישמש כסגן שר, ויהיה אחראי על התוכניות החיצוניות במשרד החינוך, על ארגון נתיב, על הרשות לזהות יהודית לאומית שתוקם ועוד. בנוסף, הממשלה תקדם את בניית בית הרבנות הראשית כחלק מקריית הממשלה בירושלים, תחזק את תלמודי התורה ומוסדות המוכש”ר והפטור, אבא ואמא יחזרו לטפסים הממשלתיים, לימוד התורה יוכר בחוק יסוד כערך לאומי, נמשיך לשמור בעוז על קדושת הכותל המערבי לכל אורכו, תחוזק ההתיישבות בנגב, בבקעה, ביהודה ובשומרון ועוד.

‘ידיעות’ בא לקלל ונמצא לברך

בעיתון ‘ידיעות אחרונות’ פורסמה כתבה, בה ‘נחשף’ מה שהעיתון כינה ‘רשימה שחורה’ שהכנו, של בוגרי קרנות שמאל במשרד המשפטים.

בתגובה לכתבה הודיעה המפלגה:

בא לקלל ונמצא מברך. תודה רבה לידיעות אחרונות ש’חשף’ עוד מסמך מארכיון ההדרכה שלנו ומסייעת לקידום השקיפות בנוגע להנדסת התודעה המדאיגה בקרב בכירי משרד המשפטים. מוזמנים לקרוא את המסמך המלא, ולדעת מדוע אנחנו בוחרים ימין ומקבלים שלטון של מערכת משפטית שכולה שמאל.

נגן וידאו

ח”כ מעוז על אגרת ‘החנוכריסמיס’ הצה”לית: “אין הנדסת תודעה גדולה מזו”

יו”ר מפלגת נעם ח”כ אבי מעוז התייחס בנאומו במליאת הכנסת לאיגרת ‘החנוכריסמיס’ ששיגר קצין משאבי האנוש של פיקוד צפון לחיילים.

בנאום הנדסת תודעה מספר 69 אמר מעוז: “לא יכולה להיות הנדסת תודעה גדולה מכך. חג החנוכה הוא המאבק על רוחו של עם ישראל ועל תקומתו המדינית והלאומית. ההיפך המוחלט מהקמת הנצרות, שטענה שאלוקים עזב את עמו ישראל, ושהיא המחליפה שלו מכאן ואילך. זו הנצרות שניסתה ומנסה במשך אלפיים שנה להמיר את רוחו ואמונתו של עם ישראל. תקומת ישראל בכלל, וקיומו של צה”ל בפרט, מהווים סטירת לחי לאותה דת שרצתה להוות תחליף לעם ישראל. אני ממליץ לרמטכ”ל היוצא ולרמטכ”ל הנכנס לשרש דעות ותפיסות כאלו מצה”ל ולהחזיר אותו להיות צבאה של המדינה היהודית”

נגן וידאו

נאום ‘הנדסת תודעה’ ה-70 של ח”כ מעוז

יו”ר מפלגת נעם ח”כ אבי מעוז התייחס בנאומו ה-70 בנושא הנדסת תודעה לניסיונות להפוך את חג החנוכה לחג של שחרור לאומי בלבד.

“אתמול סיימנו לחגוג את חג החנוכה. מעבר למושג המזעזע חנוכריסמס שעליו דיברתי אתמול, ישנו ניסיון רב שנים להפוך את חנוכה לחג של שחרור לאומי בלבד. גם זה סוג של הנדסת תודעה והשכחת סיבת היציאה למלחמה כנגד היוונים שהכניסו צלם להיכל ושגזרו גזרות על לימוד התורה, על השבת ועל המילה. כמו שכתב הסופר הווארד פאסט בספרו ’אחי גיבורי התהילה’, שלראשונה בהיסטוריה, עם יצא למלחמה כנגד מדכאי רוחו שרצו להעביר אותו על הדת ועל עקרונות האמונה והאידאולוגיה. גם היום יש מי שרוצים לרמות את העם ולהחדיר את רוח יוון ההלניסטית, שהשפיעה רבות על התרבות המערבית… אמנם, איננו היום במלחמה פיזית כנגד יוון, אבל בהחלט במאבק תרבותי, רוחני, ערכי ואידאולוגי על זהותנו ועל זהותה של מדינת ישראל”.

תודה שהצטרפת!

נשמח לקבל עוד כמה פרטים:

תומכים למען הזהות היהודית של המדינה

הרשמו וחזקו את מפלגת נעם!

שומרים לכם על הפרטיות! לא נשתף או נעביר את פרטיכם לשום גורם אחר. 

צור קשר