פרשת דברים בנעם

ממשיכים לפעול ולהתחזק לקראת הבחירות העירוניות

סניפי נעם ברחבי הארץ נערכים לקראת הבחירות המוניציפליות, לאחר החגים.

סניף ירושלים פתח בפעילות, שבליבה סדרת חוגי בית ומפגשים עם תושבים בשכונות השונות. את הפעילות מובילה הגברת ליאורה אלון, ראש סניף נעם בירושלים. סגן השר אבי מעוז שהשתתף בחלק מהכנסים אמר כי נעם יכולה וצריכה להכניס יותר משני מועמדים למועצת העיר. התמיכה בנעם ברחבי העיר גדולה מאוד, והפעילות שהולכת ומתגברת על ידי חברי הרשימה המוצלחת שנבנתה תוביל בעז”ה להצלחה גדולה בבחירות.

להצטרפות לפעילות המוניציפלית ולחיזוק סניף נעם בעיר מגוריכם, הרשמו כאן!

נגן וידאו

ח”כ אבי מעוז: חברי מהשמאל – גם אתם משיחיים

סגן השר אבי מעוז התייחס בנאום במליאת הכנסת לאחד הביטויים השגורים בפי ראשי האופוזיציה.

“אחד הביטויים החביבים על ראשי השמאל כנגד הקואליציה זו המילה ‘משיחיות’ בהטיותיה השונות. ח”כ לפיד תוקף שוב ושוב את ‘המיזמים המשיחיים’ שלי, כהגדרתו. בוגי יעלון נוהג לגנות את ‘הלאומנים המשיחיים’ כלשונו. לי הוא קרא ‘הומופוב משיחי’. אגב, לג’ון קרי הוא קרא ‘משיחי אובססיבי’… הציפייה למשיח היא מעיקרי האמונה של היהדות. קיבוץ הגלויות ופריחת הארץ הם הסימנים המובהקים לימות המשיח. האמונה הבלתי מעורערת של עם ישראל שיהיה טוב, ושאנחנו, ובעקבותינו האנושות, צועדים אל מציאות שלימה, זו המשיחיות של עם ישראל. האופטימיות הישראלית, שבגללה אנחנו מובילים בענק בפריון העולמי, זו תוצאה של המשיחיות היהודית…”

“אז חבריי מהשמאל, צר לי לאכזב אתכם. היהדות במהותה היא משיחית, כי מוטבעת בה האמונה בכך שהעולם צועד אל עבר תיקונו השלם, ומוטבעת בה החתירה המתמדת אל אותו התיקון, בדגש על התפקיד המיוחד של עם ישראל בתהליך הכלל עולמי והכלל אנושי הזה. ובהנחה שאתם לא אנטי יהודים ולא אנטי ציונים, ובהנחה שאתם פועלים ומתפללים לעתיד טוב יותר לעם ישראל ולאנושות כולה, כנראה שגם אתם אחרי הכל – משיחיים”.

נגן וידאו

מהי דמוקרטיה ומהי דיקטטורה? | נאום הנדסת תודעה 94

סגן השר אבי מעוז התייחס בנאומו במליאת להנדסת התודעה על המושגים ‘דמוקרטיה’ ו’דיקטטורה’. בנאומו ה-94 בנושא הנדסת תודעה אמר מעוז בין היתר:

“כאשר במחאות המחנה שהפסיד בבחירות זועקים ד-מו-קר-טיה זהו מפגן של הנדסת תודעה, כי כידוע דמוקרטיה היא שלטון הרוב, כלומר, הממשלה שנבחרה ע”י רוב העם. בניגוד לדמוקרטיה, בדיקטטורה המדינה נשלטת בידי המיעוט, כלומר, מנהיג או קבוצת מנהיגים, שמחזיקים בסמכויות שלטוניות ללא מגבלות. בדיקטטורה מדכאים חופש דיבור ולא מאפשרים להשמיע דעות שמנוגדות לאג’נדת ההנהגה, ומשתמשים בהפחדה, באיומים ובאלימות כדי לשמר את השלטון.

נשמע מוכר?

שופטים שנטלו לעצמם סמכויות בלתי מוגבלות זו דיקטטורה. תקשורת שלא מאפשרת להשמיע כמעט שום דעה שחורגת ממה שהאליטה מרשה, זו דיקטטורה. בעלי דרגות שמשתמשים בהילה או בתפקיד שלהם כדי לאיים ולכפות את תפיסת העולם של המיעוט שבאופוזיציה על הממשלה שמייצגת את הרוב, זו דיקטטורה”.

סגן השר מעוז נפגש עם רבה הראשי של רוסיה הרב לאזאר

יו”ר מפלגת נעם סגן השר ח”כ אבי מעוז, הממונה על לשכת הקשר נתיב, נפגש בלשכתו עם רבה הראשי של רוסיה הרב בערל לאזאר. השנים שוחחו על מצבה של יהדות רוסיה ועל האתגרים העומדים בפני היהודים המתגוררים שם.

סגן השר ח”כ אבי מעוז קיבל סקירה מקיפה מהרב לאזאר על מצבה של יהדות רוסיה, ועל הדרכים בהן פועלים רבני הקהילות השונות על מנת לחשוף את יהדותם של האנשים וקירובם לחיי היהדות. כמו כן, שוחחו על החשיבות הגדולה בקירוב הקהילה היהודית ברוסיה לשמירת קשר עם מדינת ישראל מדינת הלאום של העם היהודי

תודה שהצטרפת!

נשמח לקבל עוד כמה פרטים:

תומכים למען הזהות היהודית של המדינה

הרשמו וחזקו את מפלגת נעם!

שומרים לכם על הפרטיות! לא נשתף או נעביר את פרטיכם לשום גורם אחר. 

צור קשר