פרשת בשלח בנעם

נגן וידאו

סגן השר מעוז: קורא לפעול מיידית לקיום הסעיפים בהסכם

בהצהרה שנשא השבוע בכנסת אמר סגן השר אבי מעוז: “מאז התמניתי לסגן שר, אני מתייחס בדאגה רבה לנתונים שמצטיירים מהעלייה הנוכחית מהמדינות שהיו חברות בבריה”מ לשעבר ולפיהן על כל יהודי עולים 2.75 זכאי חוק השבות שאינם יהודים. יחס של 1 ל- 2.75 לרעת העם היהודי. בהסכם הקואליציוני, ישנו סעיף האומר שתקום ועדה לבחינת השינוי בסעיף הנכד שבחוק השבות. אני דורש שתוקם ועדה זאת לאלתר”.

עוד הוסיף מעוז: “סעיף נוסף שקיים בהסכם הקואליציוני, שנחתם בינינו לבין הליכוד אומר כך: בכל מוסדות המדינה יונפקו טפסים רשמיים ובהם רישום הורות תחת הכותרת ‘אבא’ ו’אמא’… אני פונה גם כאן לחבריי השרים לפעול מידית לקיום סעיף זה בהסכם הקואליציוני ככתבו וכלשונו לאלתר וללא דיחוי, כל אחד במשרדו וביחידות הסמך שתחת אחריותו”.

נגן וידאו

סגן השר מעוז ביקר את פצועי הפיגוע: “נפעל בכל הכלים למגר את הטרור”

יו”ר מפלגת נעם סגן השר ח”כ אבי מעוז ביקר את הפצועים מהפיגוע הקשה בעיר דוד, שהתרחש 200 מטר ממקום מגוריו. “אני מכיר את המשפחה. עם ישראל צריך להיות גאה שאלה גיבוריו, שמנעו פיגוע הרבה יותר גדול”.

מעוז הוסיף: “אנחנו בממשלה נפעל בכל הכלים העומדים לרשותנו, בשביל למגר את הטרור ולהביא פעם אחת ולתמיד לידיעת אויבינו: אנחנו כאן, נישאר כאן, נמשיך לחיות בשקט, ונחזיר את המשילות והביטחון ברחבי מדינתנו”.

נגן וידאו

‘כפיה דתית’? הנדסת תודעה שנועדה לכסות על הכפיה החילונית

סגן השר מעוז התייחס בנאום ה-75 בסדרת נאומי דקה על הנדסת תודעה ל’הישג’ של הורים בבית ספר ממלכתי, שבהדרכת הפורום החילוני מנעו תפילה בבית הספר מילדים שהוריהם רצו בה. מעוז הסביר כי הדיבור על כפיה דתית הוא הנדסת תודעה, שנועדה לכסות על הכפיה החילונית כנגד מי שחפץ להתחבר למסורת. סגן השר מעוז המליץ להורים: עמדו בתוקף נגד הכפיה של מיעוט קטן ואלים.

נגן וידאו

בן גוריון על פסילת חוקים על ידי שופטים: “דבר ריאקציוני, הציבור לא ישלים עם זה”

בנאום שנשא במליאת הכנסת על רקע ההסתה נגד הרפורמה במערכת המשפט, הקריא סגן השר אבי מעוז מדבריו של ראש הממשלה הראשון דוד בן גוריון משנת תש”ט (1949), בעניין פסילת חוקים על ידי שופטים. בין היתר ציטט מעוז: “באים שבעה אנשים המוכתרים בתואר של שופטים, ויפסלו חוק אשר העם רוצה בו! אצלנו תהיה מהפכה! מתן סמכות כזאת לשופטים הוא דבר ריאקציוני והציבור לא ישלים עם זה. מוטב שיעשו חוק רע מאשר מיעוט ישתלט”.

מעוז סיכם: “כפי שבן גוריון אמר, חמישה עשר אנשים המוכתרים בתואר של שופטים שפוסלים את החוקים שהעם רוצה בהם זה מעשה ריאקציוני, ולכן אנחנו עושים את המהפכה שעליה הוא דיבר. נחזיר את ישראל להיות דמוקרטיה באמת”.

נגן וידאו

בועז גולן: מדוע רק ח”כ אחד מדבר על הסוגיות החשובות ביותר למדינת ישראל?

בתוכניתו האולפן הפתוח התייחס עיתונאי ערוץ 14 בועז גולן לסוגיית העליה לישראל. בין היתר אמר גולן: “לא מספרים לכם על הדרמה הגדולה ביותר שעוברת על העם שלנו. הלכתי לבדוק. הידעתם שעל כל עולה יהודי לישראל יש 2.75 גוים שעולים? תבדקו אותי, על כל עולה יהודי יש כמעט שלשה שאינם יהודים. זו הדרמה, ועל זה אף אחד לא מדבר. יש אחד – אבי מעוז קוראים לו, שאכפת לו מהמדינה הזאת, נלחם בנושא הזה. היום הוא שלח מסר לקואליציה שהדברים שסוכמו איתו לא מבוצעים. המדינה היהודית הולכת לאבדון! זה לא מערכת המשפט, זה חוק השבות. הובטח לטפל בזה! כשהנכד שלכם ירצה להתחתן עם. מישהי הוא לא יידע אם היא יהודיה!”.

גולן התייחס גם לדרישה נוספת של מעוז: “גם אני מקבל מלא תלונות של הורים שרוצים לרשום את הילדים למשרד החינוך, ואין יותר אבא ואמא. מה ביקש מעוז, בצדק רב? להחזיר עטרה ליושנה! שיהיה אפשר לכתוב אבא ואמא בטפסים, ומי שרוצה שיוסיף הורה 1 הורה 2. למה הטירוף הפרוגרסיבי הזה?! למה רק אבי מעוז מטפל בזה?!”

תודה שהצטרפת!

נשמח לקבל עוד כמה פרטים:

תומכים למען הזהות היהודית של המדינה

הרשמו וחזקו את מפלגת נעם!

שומרים לכם על הפרטיות! לא נשתף או נעביר את פרטיכם לשום גורם אחר. 

צור קשר