פרשת בלק בנעם

סגן השר מעוז בברוכין: לימוד התורה שלכם נותן כוח לאומה ולמדינה

סגן השר ח”כ אבי מעוז ערך ביקור ביישוב ברוכין שבשומרון. מעוז הגיע לישיבה הגבוהה שבמקום, ונפגש עם ראש הישיבה הרב חיים ברוך. בשיחה עם תלמידי הישיבה אמר מעוז בין היתר: לימוד התורה שלכם הוא הדבר החשוב ביותר, הוא מכין אתכם בצורה עמוקה לצבא ולכל החיים, ונותן כוח לאומה ולמדינה להתמודד מול כל האתגרים. מעוז סיפר על ההכשרות שעוברים בכירי הצבא בקרן וקסנר, על האג’נדות הזרות שארגונים שונים במימון זר מחדירים לצבא, והדגיש כי האחיזה באמת של התורה היא הדרך הבטוחה לעמוד איתן מול כל ניסיונות להנדס תודעה.

ח”כ מעוז ביקר ב’גנזך קידוש השם’ וסיפר מדוע קיבל את שמו

יו”ר מפלגת נעם סגן השר ח”כ אבי מעוז ביקר במוזיאון ‘גנזך קידוש השם’ בבני ברק, העוסק בהנצחת העולם היהודי שנחרב בשואה.  בסיום הסיור אמר מעוז כי הוא התרגש מאוד: “המשפחה של אמא שלי הייתה מחסידי גור. אני קרוי על שמו של סבא שלי, ר אביגדור באום ה’ יקום דמו, שהוא ואשתו, וארבעה מילדיהם עלו על המוקד בשואה. זה בהחלט מרגש. חיפשתי על המפה את העיירה בה משפחתה של אמי הייתה. אמי הייתה בגטו לודז’, ואז נשלחה לאושוויץ, ומשם היא נשלחה על ידי מנגלה יימח שמו וזכרו לעבודה בערי הקרפטים. אשמח לעזור למוזיאון ולפעילותו החינוכית וההנצחתית. זה בהחלט משתלב עם הזהות היהודית של המדינה, ונמצא את הדרכים לעזור. זה נוגע לכל הציבורים. שומרי תורה ומצוות, וגם שאינם כאלה”.

נגן וידאו

סגן השר מעוז לשגריר האמריקאי: לא נאפשר השתלטות הטרלול הפרוגרסיבי בישראל

יו”ר מפלגת נעם סגן השר ח”כ אבי מעוז התייחס בנאומו במליאת הכנסת לפרסום כי כי השגרירות האמריקאית עורכת אפליה בין השרים וחברי הכנסת ולא מזמינה את כולם לטקס הרשמי. “אתמול פורסם שהשגרירות האמריקאית בירושלים עורכת אפליה בין השרים וחברי הכנסת ולא מזמינה את כולם לטקס הרשמי לציון יום העצמאות האמריקאי, וכמובן שגם אני, בתור נציג מפלגת נעם, לא נמנה עם רשימת המוזמנים המכובדת, כנראה בגלל דעותיי והשקפותיי. אז אני רוצה לפנות באופן פומבי לשגריר האמריקאי. אדוני השגריר, ראשית, אני גאה להיות בצד של ראש הממשלה נתניהו, שכלפיו אתם מפעילים, באופן חסר תקדים, סוג של חרם לא רשמי ולא מזמינים אותו לבית הלבן, למרות ההתהדרות שלכם בידידות החזקה ובברית עם מדינת ישראל… אני חולק חלק מערכיי עם אמריקאים כמו מושל פלורידה, רון דה סנטיס, שלא נכנע לטרור ההשתקה של תנועת הפרוגרס הרגרסיבי, ואעשה כל שביכולתי כדי שבמדינת ישראל הטרלול הפרוגרסיבי הרגרסיבי לא ישתולל כמו באמריקה. אני ממליץ בעניין זה גם לך אדוני השגריר לקרוא את הספר החשוב ‘נזק בלתי הפיך’ של העיתונאית האמריקאית אביגיל שרייר, ספר, שגם באמריקה וגם בישראל היו מי שניסו באלימות אופיינית למנוע את הפצתו, ב”ה ללא הצלחה”.

“מציע לאלשיך לקחת עורך דין ולהתכונן למשפט”

בריאיון בגלי צה”ל אמר רוני אלשיך, לשעבר מפכ”ל המשטרה: “אף אחד לא יכול היה לנחש שראש הממשלה נתניהו לא יתפטר ויבחר להילחם מתוך המערכת. אני מכוון את זה למפלגה שנלחמת ולא מבינה שהיא צריכה להגיד שלטובת המדינה ‘אנחנו מעמידים איש אחר בראשנו'”. בתגובה לדברים אמר סגן השר ח”כ אבי מעוז: “מציע לרוני אלשיך לקחת עורך דין ולהתכונן למשפט שבו יואשם בהדחת ראש ממשלה מכהן ובניצול לרעה באופן מושחת את מעמדו ותפקידו במקום להפליל את עצמו השכם והערב באמירות שמגלות לנו את מה שידענו מזה זמן רב. הפרקליטות ומערכת אכיפת החוק בראשות מנדלבליט ניצן ואלשיך, ניצלו לרעה את תפקידם ופעלו להדחת ראש ממשלה מכהן”.

נגן וידאו

ח”כ מעוז ליעומ”שית: אל תיכנעי, המשיכי את משפט נתניהו

בנאום במליאת הכנסת אמר סגן השר מעוז, בין היתר:

“לפי הפרסומים, היועמ”שית, פרקליט המדינה והתובעת דבקים בכך שהתיק ואישום השוחד חזקים ואין להם כוונה לסגת מהם. מוזר. היועמ”שית כבר לא מתיישרת לפי ההוראות של הפטרון? אז אני רוצה מכאן לחזק את גלי בהרב-מיארה: אל תחתי ואל תירתעי. אל תיכנעי ללחצים של הפטרון. תמשיכי יחד עם איסמן ובן ארי בכל הכח את המשפט הזה. הציבור רוצה את האמת. לא עיוותים של הסדרי טיעון שנועדו לחלץ גורמים מסוימים ממצב מביך. העם רוצה לראות איך ייקוב הדין את ההר. העם רוצה לראות מה יקרה עכשיו. אם אחרי עשרות עדי התביעה שהבאתם בתיק הכל כך חזק, עם אישום השוחד הכל כך מבוסס, לא הצלחתם לשכנע את השופטים באישום המרכזי, אז כעת כאשר מגיע השלב של עדי ההגנה, הולך להיות מעניין הרבה יותר.
מגיע לעם ישראל כולו, ובמיוחד לרובו, שהצביע בצורה ברורה למחנה היהודי-לאומי, למרות כל ההסתה הנוראית נגד ראש הממשלה, ולמרות כל הניסיונות המרושעים להציג אותו כפושע מושחת, לדעת סוף סוף את האמת… ואדוני רוה”מ, תודה לך ותודה לרעייתך ולילדיך על שלא נשברתם ועל שהחזקתם מעמד בגבורה”.

נגן וידאו

אצל מי התנ”ך?

בנאום דקה על הנדסת תודעה מספר 92 אמר סגן השר אבי מעוז:

“שלשום בוועדת חוקה אמרה ח”כ מיכאלי, ואני מצטט: “מה שמבדיל דמוקרטיה משלטון מלוכני, מדברים שהיו נהוגים בימי הביניים או אצלכם בתנ”ך”. לא להאמין. ‘אצלכם בתנ”ך’. אישה יהודייה, חברת כנסת, עומדת בראש מפלגה, שהנהיגה פעם את המדינה, והיו חברים בה אישים כמו ברל כצנלסון, דוד בן גוריון ופרופ’ בן ציון דינור, שהיו מחוברים ביותר לזהותם היהודית בכלל ולתנ”ך בפרט, אומרת שהתנ”ך הוא אצלנו ולא אצלה.

הנדסת תודעה עצמית מזעזעת.

אז ח”כ מיכאלי, זה לא יעזור לך. כמה שלא תתנכרי לזהותך, למורשתך ולספר הספרים, לתורה, לנביאים ולכתובים, לא תוכלי לעקור אותם ממך ואת עצמך מהם. אני ממליץ לח”כ מיכאלי לחזור בה מההתנכרות העצמית הזאת”.

תודה שהצטרפת!

נשמח לקבל עוד כמה פרטים:

תומכים למען הזהות היהודית של המדינה

הרשמו וחזקו את מפלגת נעם!

שומרים לכם על הפרטיות! לא נשתף או נעביר את פרטיכם לשום גורם אחר. 

צור קשר