פרשת אמור בנעם

הצעת החוק של מעוז שתעצור מעורבות מדינות זרות במדינת ישראל

יו”ר מפלגת נעם ח”כ אבי מעוז הגיש הצעת חוק שתעצור את ההתערבות הבוטה של מדינות זרות בתוך ענייניה הפנימיים של מדינת ישראל.

על פי הצעת החוק, יוקם מנגנון שיגדיר את אותם הארגונים שמקבלים כספים ממדינה זרה כעמותת חוץ של אותה מדינה. כמו כן, על פי ההצעה, תוטל חובת דיווח, גילוי נאות ושקיפות של אותן העמותות, וכן תיאסר שיתוף פעולה בין אותן עמותות החוץ לבין משרדי הממשלה וצה”ל.

עם הגשת הצעת החוק אמר ח”כ אבי מעוז: “הגיע הזמן שמדינת ישראל תפעל להפסקת ההתערבות הבוטה של מדינות זרות בענייניה הפנימיים של מדינת ישראל. הצעת החוק הזו היא שלב ראשון בהדיפת הניסיונות הזרים לשנות את זהותה של מדינת ישראל”.

בעקבות ההסכם עם נעם: אבא ואמא הוחזרו לטפסים הרשמיים

הישג למפלגת נעם ולמשפחה בישראל: מזכיר הממשלה יוסי פוקס שיגר מכתב לשרי הממשלה, ובו דרש מהם לוודא שבכל הטפסים המיועדים להורים שמשרדם מנפיק, ישנם ‘אבא’ ו’אמא’ ולא רק ‘הורה 1′ ו’הורה 2’. זהו יישום של הסיכום המוקדם עם נעם, והישג גדול לאחר תקופה בה אג’נדה פרוגרסיבית של פירוק המשפחה גרמה לכך שבטפסים רבים היו רק ‘הורה 1′ ו’הורה 2’.

נגן וידאו

כך משרד המשפטים מנרמל פדופיליה

יו”ר מפלגת נעם ח”כ אבי מעוז התייחס בנאומו במליאת הכנסת לתהליך הכשרת פדופיליה שהחל בעולם.

“לפני למעלה משנה וחצי עמדתי כאן ודיברתי על הנדסת תודעת ההמון… בתוך דבריי אמרתי, שאני חושש שהשלב הבא יהיה הכשרת הפדופיליה. השר דאז הנדל טען שהמגמה היא הפוכה. איש התקשורת גיא זוהר לעג להערכה שלי. אני לעומת זאת, אמרתי להם שניפגש בעוד כ- 15 שנה. אז מסתבר שלא היה צריך 15 שנה. ואפילו לא שנתיים”.

“דו”ח חדש של האו”ם… קורא לאי הפללה של עבירות הקשורות במין ובסמים. בתוך הדו”ח מוסווה המשפט הבא: “בהקשר זה, אכיפת החוק הפלילי צריכה לשקף את הזכויות והיכולת של אנשים מתחת לגיל 18 לקבל החלטות לגבי עיסוק בהתנהגות מינית בהסכמה”. בלי שום מגבלה על הגיל המינימלי. פשוט הפקרת הילדים לטובת תאוות חולניות של מבוגרים”.

“אז איפה אנחנו בחלון אוברטון? מהשלב של ‘לא יעלה על הדעת’ כבר זזנו. אולי אנחנו איפשהו בין השלב ה’קיצוני’ לשלב ה’קביל’. לצערי הולך ומתממש החשש שבהמשך נגיע גם לשלב ה’הגיוני’ ואחריו לשלב ה’פופולרי'”.

נגן וידאו

כפייה דתית? זה ההיפך הגמור מהיהדות

יו”ר מפלגת נעם ח”כ אבי מעוז התייחס בנאומו במליאת הכנסת להפחדות ולניסיונות לשטוף את מוחם של אזרחי ישראל כאילו תשתלט בזמן הקרוב כפייה דתית ברחבי מדינת ישראל:

“מובילי המחאה כנגד השינויים במערכת המשפט הצליחו ליצור פחד אמיתי בקרב ציבור רחב, כאילו אוטוטו כפייה דתית משתלטת על רחבי מדינת ישראל. נשים יחוייבו לחבוש מטפחת או חיג’אב. באוטובוסים וברחובות תהיה הפרדה בין גברים לנשים. אנשים יוכלו להישפט רק בפני בתי דין רבניים. שמירת הכשרות תיכפה על כולם. הרשויות יחטטו בחייו הפרטיים של האדם ויקבעו לו כיצד לחיות. ועוד ועוד”.

“כל אלו הם תוצר של הנדסת תודעה מכוונת וזדונית, כאילו מישהו מתכנן כפייה דתית על הציבור ועל האנשים הפרטיים במדינת ישראל. אז אני רוצה לשלוח מכאן מסר מרגיע. זה שקר ושטיפת מוח. באמת כל הבעיה היא בלימודי ליבה.אם רק כל הנבהלים, הזועקים והמוחים היו לומדים את לימודי הליבה האמיתיים של עם ישראל, כלומר, לימודי היהדות ותורת ישראל, הם היו מגלים שהיהדות לא מכוונת בכלל לכפייה דתית. כל מהותה של היהדות זה ההיפך הגמור. בוודאי שאנחנו רוצים ושואפים שכל עם ישראל ילך בדרך התורה, אבל רק, ואך ורק, מתוך הכרה ואמונה ובחירה חופשית”.

נגן וידאו

“שוויון בנטל? הנדסת תודעה”

בנאום ה-84 בסדרת נאומי דקה על הנדסת תודעה אמר ח”כ אבי מעוז:

שוב ושוב עולה הטענה על כך שצריך ליצור שוויון בנטל בשירות הצבאי. אבל זה מסך עשן והנדסת תודעה שמשמשים בסך הכל לקידום אינטרסים פוליטיים. אין כזה דבר שוויון בנטל.
כי מי תורם יותר – שריונר או כתב ‘במחנה’? מי מסתכן יותר – אפסנאי או לוחם סיירת? מי יוכל לנצל יותר בחיים את הניסיון שצבר בשירותו – תותחן או איש 8200? מי מועילה יותר לחברה – פקידת שלישות או בת שירות לאומי בעמותה לחולי סרטן?

אין שוויון בנטל ומי שמשתמש בנושא הזה כקרדום לחפור בו דווקא פוגע בתהליך ההתקדמות של התגייסות חרדים, כמו שראינו לפני 10 שנים כאשר לפיד נכנס לפוליטיקה עם הדגל הזה”.

נגן וידאו

האם הרצל באמת היה ממשפחה רחוק מיהדות?

בדיון בכנסת לציון ‘יום הרצל’ אמר ח”כ אבי מעוז:

“סבו של הרצל, שמעון לייב הרצל, היה שמש בית הכנסת של הקהילה הספרדית בעיר זמלין, בתקופה שכיהן בה הרב יהודה אלקלעי זצ”ל, שנחשב לאחד ממבשרי הציונות. אביו ואמו, יעקב וז’אנט, היו יהודים שומרי מסורת והיו להם מקומות שמורים בבית הכנסת הגדול בבודפשט. הרצל עצמו למד בחינוך יהודי עד גיל 10, ובגיל 13 עלה לתורה וחגג בר מצוה. עיסוקו בבעיה היהודית לא התחיל כאמור בפרשת דרייפוס, אלא לפחות 13 שנים קודם לכן”.

“בשבת לפני הקונגרס הציוני הראשון הגיע הרצל לבית הכנסת בבאזל, שם כובד בעלייה לתורה. ביומנו הוא כתב: “כשעליתי אל הבימה הייתי נרגש יותר מאשר בכל ימי הקונגרס. המילים המעטות של הברכה העברית חנקו את גרוני מהתרגשות, יותר מאשר נאום הפתיחה ונאום הנעילה וכל ניהול הדיונים”.

“באותו נאום הפתיחה של הקונגרס אמר הרצל בין השאר כך: “אנו, אפשר לומר, שבנו הביתה. הציונות היא שיבה אל היהדות עוד לפני השיבה אל ארץ היהודים”, ועוד הוסיף: “גלוי וידוע שאין אנו הוגים מחשבה מחוצפת, לקעקע יסודות מקודשים”.

תודה שהצטרפת!

נשמח לקבל עוד כמה פרטים:

תומכים למען הזהות היהודית של המדינה

הרשמו וחזקו את מפלגת נעם!

שומרים לכם על הפרטיות! לא נשתף או נעביר את פרטיכם לשום גורם אחר. 

צור קשר