פרשת אחרי מות בנעם

בע”ה מיליון יהודים בדרך

בכתבה בעיתון ישראל היום על ארגון נתיב, שנמצא תחת אחריותו של סגן השר אבי מעוז, תואר פועלו למען יהדות רוסיה בעבר ובהווה.

נצח יהודה

בתגובה על פרסום הכוונה להטיל סנקציות על גדוד נצח יהודה כתב סגן השר אבי מעוז:

כאבא לבן ששירת בגדוד נצח יהודה בסדיר וחמישה חודשי מילואים ביהודה ושומרון מפרוץ מלחמת שמחת תורה, אני מתמלא בוז כלפי אלו הרוצים להטיל סנקציות על הגדוד הנפלא הזה – הטלת סנקציות על נצח יהודה היא הטלת סנקציות על כל חיילי צה״ל.

אני קורא לנשיא המדינה, ראש הממשלה ושר הביטחון לזמן את גדוד נצח יהודה ביום העצמאות הקרוב ולהעניק להם אות הצטיינות ומופת להוקרה על פועלם למען ביטחון ישראל.

דין מירב כדין בארי

בתגובה לירי על קיבוץ מירב כתב סגן השר אבי מעוז:

דין קיבוץ מירב כדין קיבוץ בארי – קורא לשר הביטחון להורות לצה”ל לטפל מיידית בעקירת הטרור מהכפר ג’ילבון וקורא לשר לביטחון לאומי להורות למשטרה לשחרר מיידית את שני תושבי קיבוץ מירב שנעצרו בעקבות הירי על בתי היישוב.

נגן וידאו

החזרת ההרתעה

בראיון באולפן ערוץ 14 דיבר סגן השר אבי מעוז על העיקרון האחד שצריך להוביל כל החלטה, והוא – החזרת ההרתעה של מדינת ישראל.

חינוך בכפייה

בית המשפט הורה למשרד החינוך לאפשר את הכנסת ארגון השמאל הקיצוני ‘פורום משפחות שכולות’ לבתי הספר. בתגובה כתב סגן השר אבי מעוז:

בניגוד גמור לרצונו של העם, כופה בית המשפט תכנים אנטי-ציוניים על תלמידי ישראל. אין שום סימטריה בין הורים של מחבלים בני עוולה בצד הפלסטיני, להורים שכולים שאיבדו את יקיריהם בצד הישראלי.

אני קורא לשר החינוך לעשות רפורמה מקיפה במערכת הגפ”ן. אי אפשר להתחמק מכך. זה מה שרציתי לעשות, וזה מה שאעשה בעז”ה. ובינתיים, הורים יקרים, שימו לב מה מלמדים את ילדיכם. אל תסכימו לכל תוכן שמובא בתכניות הלימודים ובתכניות העשרה המובאות במסגרת מערכת הגפ”ן. זכותכם לחנך את ילדיכם על פי השקפת עולמכם, ולא על פי השקפת עולמו של שופט כזה או אחר.

חתרנות פנימית

בתגובה להתפרעויות האלימות ליד בית ראש הממשלה ובמקומות נוספים קרא סגן השר אבי מעוז:

אם היועצת המשפטית לממשלה, ראש השב”כ והמפכ”ל לא מסוגלים להתמודד עם החתרנות הפנימית המאיימת על הדמוקרטיה, הגיעה העת שיפנו את מקומם.

תודה שהצטרפת!

נשמח לקבל עוד כמה פרטים:

תומכים למען הזהות היהודית של המדינה

הרשמו וחזקו את מפלגת נעם!

שומרים לכם על הפרטיות! לא נשתף או נעביר את פרטיכם לשום גורם אחר. 

צור קשר