שלום לכם!
אנו נמצאים בעיצומה של מערכה, בה עם ישראל נלחם מול אויביו הרשעים הקמים עליו להורגו.
זהו פרק נוסף במערכה הגדולה שלנו להגשים בארץ את הייעוד הגדול שלנו, להיות ’ממלכת כהנים וגוי קדוש’ אשר שם ד’ נקרא עלינו. את זה אויבינו לא מסוגלים לשאת, והם מנסים ככל יכולתם להפריע לתהליך שיבת ציון לאורך השנים.
החיילים הגיבורים שנלחמים ברגעים הללו בדרום ובצפון, ביבשה באויר ובים, מגלים בגבורתם את הרוח הגדולה של האומה שלנו. רוח שדוחפת אותנו להתקדם עוד ועוד בגאולתנו, מתוך ידיעה עמוקה שמלחמותינו הן על ה’ ועל משיחו.
נמשיך מתוך הרוח הגדולה הזו להכריע את אויבינו, לנצח את כל הרוע והטומאה שהם מביאים לעולם, ונצא מהמלחמה הזו חזקים יותר, ודבוקים יותר בקב”ה וביעוד הגדול שלנו.
שבת שלום ובשורות טובות
אבי מעוז