עדכונים בנעם

פרשת חיי שרה

שלום לכם!

אנו נמצאים בעיצומה של מערכה, בה עם ישראל נלחם מול אויביו הרשעים הקמים עליו להורגו.
זהו פרק נוסף במערכה הגדולה שלנו להגשים בארץ את הייעוד הגדול שלנו, להיות ’ממלכת כהנים וגוי קדוש’ אשר שם ד’ נקרא עלינו. את זה אויבינו לא מסוגלים לשאת, והם מנסים ככל יכולתם להפריע לתהליך שיבת ציון לאורך השנים.

החיילים הגיבורים שנלחמים ברגעים הללו בדרום ובצפון, ביבשה באויר ובים, מגלים בגבורתם את הרוח הגדולה של האומה שלנו. רוח שדוחפת אותנו להתקדם עוד ועוד בגאולתנו, מתוך ידיעה עמוקה שמלחמותינו הן על ה’ ועל משיחו.

נמשיך מתוך הרוח הגדולה הזו להכריע את אויבינו, לנצח את כל הרוע והטומאה שהם מביאים לעולם, ונצא מהמלחמה הזו חזקים יותר, ודבוקים יותר בקב”ה וביעוד הגדול שלנו.

שבת שלום ובשורות טובות

אבי מעוז

נגן וידאו

בחירות עכשיו, ומה אחר כך?

בנאום במליאת הכנסת ניתח סגן השר אבי מעוז את מה שעתיד השמאל לעשות לאחר שהימין שוב ינצח בבחירות בע”ה

בכירים בקונספציה

בעקבות פרסום על המלצת בכירים במערכת הביטחון לסיים את המלחמה כתב סגן השר אבי מעוז:

בכירי מערכת הביטחון בעבר: כדאי ללכת להסכמי אוסלו, כדאי לברוח מלבנון, כדאי להתנתק מעזה, כדאי לשחרר מעל אלף מחבלים בעסקת שליט.

בכירי מערכת הביטחון כעת: כדאי לסיים את המלחמה.

אסור להקשיב לבכירי מערכת הביטחון,  הם שבויים בקונספציה. אסור לעצור את המלחמה לפני השגת כל מטרותיה.

נגן וידאו

לרקוד על הדם

בנאום במליאת הכנסת התייחס סגן השר אבי מעוז לציוצים שצייצו במוצאי שבת לפיד, גנץ ובנט עם ההודעה הכואבת שעם ישראל קיבל בדבר עשרה לוחמים שנהרגו בעזה.

הוא הסביר שמדובר בפוליטיקאים קטנים, שכדי לחזור לשלטון מוכנים אפילו לרקוד על דמם של הלוחמים הקדושים.

המרד

לאחר שנחשף שההחלטה על ההפוגה הטקטית התקבלה ללא אישור הדרג המדיני כתב סגן השר אבי מעוז:

המרד ממשיך. מבחינת הרמטכ’’ל, הדרג המדיני ממשיך להיות לא רלוונטי. אם יש מישהו ששכח, אני כאן כדי להזכיר: מדינת ישראל היא מדינה שיש לה צבא, ולא מדינה שכפופה לצבא. עוד סיבה לשר הביטחון למנוע מהרמטכ”ל הנוכחי לעצב את פני המטכ”ל הבא. עוד סיבה שהרמטכ”ל וכל הקצינים שיש להם יד ורגל בכישלון הצבאי הגדול בתולדותינו יקחו אחריות ויפנו את מקומם. ויפה שעה אחת קודם.

נגן וידאו

תמימות מסוכנת

בראיון באולפן ערוץ 14 הסביר סגן השר אבי מעוז שהתמימות של חברי כנסת בימין משרתת את השמאל שכל רצונו להפיל את הממשלה.

אנרכיסט בצבא?

בתגובה לפרסום על הזמנת אהוד ברק להרצות בפני הקצונה הבכירה בצה”ל תקף סגן השר אבי מעוז:

אהוד ברק הוא פוליטיקאי, הוא שמאל מלא מלא ופעיל נלהב במחאות נגד הממשלה עוד בטרם פרצה מלחמת שמחת תורה ואולי הגרוע מכל – אחד מהאבות המייסדים של הקונספציה שהובילה אותנו למלחמה.

מדוע הרמטכ”ל הרצי הלוי ממשיך להשתמש בצה”ל כדי לקדם אג’נדות פוליטיות? מדוע להכניס לתוך צה”ל את מחולל הכאוס שקרא וקורא למרי אזרחי ושתמך באופן גלוי בסרבנות?

הסתה לא ראויה

בעיתון מקור ראשון פורסמה קריקטורה מסיתה נגד בני הישיבות. בתגובה כתב סגן השר אבי מעוז:

כואב לי מאוד לראות שגם עיתון מקור ראשון משתמש בסממנים אנטישמיים מובהקים ומצטרף להסתה נגד הציבור החרדי ונגד ממשלת הימין בראשות נתניהו. בושה! בושה! בושה!

לא צריך לספר לי על חשיבות השירות בצה”ל. אני מאמין ששירות צבאי זו מצווה גדולה. שירתתי כלוחם בנח”ל המוצנח ובשירות פעיל במילואים עד גיל 50. ארבעת בניי הוקפצו בשמחת תורה ונלחמו בעזה, בצפון וביו”ש.

אבל הקריקטורה שפורסמה במקור ראשון מציגה את הציבור החרדי בהכללה גורפת ובצורה סטריאוטיפית ופוגענית תוך שיסוי מגזר אחד במשנהו. מעשה זה מרחיק את הפתרון בעת שבה עלינו לפעול להידברות והגעה להסכמות בין ראשי צה”ל לרבני הישיבות – כי רק כך נוכל להגיע לפתרון אמיתי. לא בכפיה אלא בהסכמות.

סכנות מהסדקים

לאור המריבות בתוך הקואליציה, הזהיר סגן השר אבי מעוז מפני התוצאות.

תודה שהצטרפת!

נשמח לקבל עוד כמה פרטים:

תומכים למען הזהות היהודית של המדינה

הרשמו וחזקו את מפלגת נעם!

שומרים לכם על הפרטיות! לא נשתף או נעביר את פרטיכם לשום גורם אחר. 

צור קשר