עדכונים בנעם

פרשת
חיי שרה

שלום לכם

השבוע חתמנו ב"ה על נספח להסכם קואליציוני עם הליכוד. על פי ההסכם, נקבל תפקיד של סגן שר במשרד ראש הממשלה, ונקים את הרשות לזהות לאומית יהודית, שתהיה אחראית לחיזוק הזהות היהודית בכלל מערכות המדינה. בנוסף, נהיה אחראיים גם על ארגון 'נתיב', שמנהל את העליה ממדינות ברית המועצות לשעבר לישראל.

הכלים האלה, ויחידות נוספות שיועברו לאחריותנו, יאפשרו לנו לממש את מה שהבטחנו לציבור ובשמו נבחרנו – חיזוק הזהות היהודית של המדינה. 

עם ישראל אמר את דברו בקול ברור וצלול בבחירות האחרונות, ובהתאם לכך נפעל. 

יתקננו ד' בעצה טובה מלפניו, ושנזכה למצוא חן ושכל טוב בעיני אלוקים ואדם

שבת שלום ובשורות טובות

ח"כ אבי מעוז

ח"כ מעוז הודיע על דרישתו במו"מ: "הקמת הרשות לביטחון זהותי"

חבר הכנסת אבי מעוז מסר הודעה לתקשורת, בה אמר בין היתר:

"אני קורא לשותפיי לעשות כל מאמץ להקים את הממשלה. מחר נפגש לישיבה נוספת עם צוות המו"מ של הליכוד, הדרישה העיקרית שלנו היא להקים יחידת סמך במשרד ראש הממשלה לחיזוק, ביסוס והעמקת הביטחון הזהותי – האישי, המשפחתי, הלאומי והיהודי: הרשות לביטחון זהותי".

נגן וידאו

"סעיף הנכד בחוק השבות – רק לאיחוד משפחות"

בריאיון לבועז גולן וטל מאיר בערוץ 14 חשף ח"כ מעוז את דרישתו במו"מ הקואליציוני, לקבל אחריות על ארגון נתיב, שאחראי לעידוד עליה ובשנים האחרונות מעודד עליית גוים. ח"כ מעוז התייחס גם לנתוני העליה שפורסמו השבוע, לפיהם כשלשה רבעים מהעולים ב-2020 הם גוים, והסביר כי יש לתקן את סעיף הנכד כך שיחול רק במקרה של איחוד משפחות.

נגן וידאו

הביטחון הזהותי הוא 'הרגל השלישית' אותה נעם תדאג לחזק

יו"ר מפלגת נעם ח"כ אבי מעוז נשא את נאומו הראשון במליאת הכנסת, עם כינונה של הכנסת ה-25.

"הביטחון הלאומי והאישי שלנו חייב להתבסס על שלוש רגליים" הסביר מעוז, בהתייחסו לדרישתו במו"מ הקואליציוני להקמת רשות הביטחון הזהותי. "רגל אחת היא הביטחון הצבאי והפיזי. הרגל השנייה היא הביטחון הכלכלי לכל אחד באופן פרטי ולמדינה בכלל. שתי הרגליים החשובות הללו נסמכות על הרגל השלישית, שהיא הלב שלהן, ושבלעדיה הן תתקשינה לעמוד ולהתקיים – הביטחון הזהותי, במובן האישי, המשפחתי ובעיקר הלאומי".

 

נגן וידאו

שלשה מכל ארבעה עולים אינם יהודים: "שימוש אבסורדי בחוק השבות"

השבוע פורסמו נתוני העליה לשנת 2020 למניינם. מהנתונים עולה כי כשלושה מכל ארבעה עולים לישראל אינם יהודים.

ח"כ מעוז הודיע בתגובה לנתונים: "שוב הוכח כי חוק השבות, שמטרתו להנציח את האחריות שיש למדינת ישראל כלפי יהודי העולם, משמש באופן אבסורדי להכנסת גויים למדינת ישראל, והורדה שיטתית של אחוזי היהודים במדינת ישראל. הגיע הזמן לתקן את הדבר הזה, וזה מה שנעשה"

צילוןם: שאטרסטוק

בואו לחזק את נעם ברשת – זה קל, פשוט ומאוד יעיל

לאחר ההצלחה הגדולה ב"ה בבחירות ולקראת המשך הדרך, אנו מחזקים את הנוכחות של נעם במרחב הדיגיטלי. הצטרפו אלינו לאחת הפלטפורמות לפחות:
הצטרפו למערכת ההפצה של נעם בוואצאפ
הצטרפו לקבוצת וואצאפ 'לוחמי הרשת'
הצטרפו לקבוצת הדיונים הפתוחה לתומכי נעם בוואצאפ