שלום לכם.
תחל שנה וברכותיה!
בעזרת ד’ הערב ניכנס כולנו אל היום הקדוש, יום הדין, ראש השנה.
בשנה היוצאת קרו תהליכים גדולים וחשובים מאוד בעם ישראל. תהליכי הבירור שהם חלק מצמיחת הגאולה התקדמו מאוד, ועם הכאבים והקשיים שנלווים לתהליכים אלו, אנו סמוכים ובטוחים שהם קידמו אותנו עוד צעדים חשובים בצמיחת גאולתנו ובפרט בצמיחת קומת הקודש של גאולת ישראל.
בעזרת ד’ בשנה הבאה עלינו לטובה נמשיך ונתקדם, נפעל בכל כוחנו להיות שותפים עם א-ל בהמשך תהליכי הגאולה, וכימי צאתנו מארץ מצרים הקב”ה יראנו נפלאות.
אני רוצה להודות לכם, ידידי מפלגת נעם, על כל המילים הטובות, כל הסיוע, כל התפילות להצלחתנו וכל הפעולות שפעלתם לחיזוק המפלגה ולחזק את ידי באופן אישי בשנה היוצאת.
אני מבקש לברך אתכם ואת בני משפחותיכם בשנה טובה ומבורכת. שנה של פריחה גדולה והתקדמות גדולה, והצלחה גדולה בכל מעשה ידיכם.
שבת שלום ושנה טובה ומתוקה
אבי מעוז