כולנו גאים

בהחלט אנחנו צריכים להיות גאים.
גאים להיות יהודים, בנים לעם שנבחר על ידי בורא עולם להביא את האנושות מהתהום הפראית והברברית שהיה שרוי בה לפני אלפי שנים ועד למצבה המאושר, המתוקן והשלם באחרית הימים
גאים במסורת ובמורשת המפוארות שיש לעם שלנו. מסורת ומורשת, שמקורן בתורה שבכתב ובתורה שבעל פה שקיבלנו משמים בהר סיני ושעוברות מאב לבן כבר למעלה מ- 3,300 שנה.
גאים להיות חלק משרשרת הדורות שהתחילה באברהם אבינו ושרה אמנו ובשאר האבות והאימהות, ושנמשכת מאז במשך אלפי שנים עד לדור שלנו, ושתמשיך גם לדורות הבאים.
גאים על הזכות לגור בארץ ישראל, ארץ חמדת אבות, שכל דורות הגלות ייחלו לזכות בכך, ועוד יותר על הזכות לגור בה בפריחתה ובחזרתה לתחייה לאחר שנות שממון כה ארוכות כאשר חיכתה לשוב בניה-בוניה.
גאים להיות אזרחים במדינת ישראל, המדינה היהודית של העם היהודי, זו שהקמתה לפני 76 שנים הייתה הסיום הרשמי של הגלות.
גאים על קיבוץ הגלויות המופלא שמתרחש ביותר ממאתיים השנים האחרונות, חזרה לתחייה של עם מגלות ארוכה, כפי שלא קרה בשום עם אחר בתולדות האנושות.
גאים במדינה שבה עולם התורה פורח באלפי ישיבות, מדרשות, אולפנות, סמינרים ותלמודי תורה, ובע”ה יוסיף ויפרח ויגדל.
גאים במדינה שבניה נוהרים בהמוניהם ליחידות קרביות בסדיר ובמילואים, עם רוח לחימה מופלאה, גם ובעיקר בעת מלחמה, כאשר במודע הם בוחרים להיות בקו החזית והאש, למרות הסכנות, למען מדינתם ואחיהם.
גאים במדינה שהעם שבה, כמאמר השיר: ‘לֹא יֶחֱשֶׁה, שֶׁאֶת בָּנָיו לֹא יַפְקִיר לְזָר’.
גאים במדינה שבהלוויות של חיילים בודדים מתגלה שאין בישראל חיילים בודדים.
גאים במדינה שמלאה בארגוני חסד, בעמותות ובעשיית חסד באופן כללי, כפי שמאז ומעולם ניכרה אומה זאת בכך שבניה הם רחמנים וגומלי חסדים.
גאים במדינה שבה החקלאות פורחת ומצליחה. חקלאות שהיא כל כך מתאימה לקשר המיוחד בין עם ישראל לארצו. חקלאות שמשפיעה בחדשנותה ובהצלחתה על החקלאות בכל העולם.
גאים במדינה הקטנטנה שהמדע וההייטק שלה בולטים ומובילים ביחס למה שקורה בשאר מדינות העולם.
גאים במדינה שהפריון והילודה שבה נמצאים הרבה מעל שאר מדינות המערב ומדינות רבות נוספות בעולם. עדות מוחצת לאופטימיות והאמונה שטבועות בעם המופלא שלנו.
גאים במדינה, ששוב ושוב, כולל בשנה הקשה הנוכחית, נמצאת במקומות הראשונים של מדד האושר העולמי.
אנחנו גאים מאוד ושמחים על גאוותנו, אבל אנחנו צריכים להיות זהירים שהגאווה הזאת לא תביא אותנו חלילה לידי שכרון כח וחטא היוהרה שמסמאים את העיניים, לא מאפשרים לשמוע דעות אחרות וגורמים לאדם לשכוח את תפקידו ואת מחויבותו למי שנמצא מעליו ולעם ישראל.

תודה שהצטרפת!

נשמח לקבל עוד כמה פרטים:

תומכים למען הזהות היהודית של המדינה

הרשמו וחזקו את מפלגת נעם!

שומרים לכם על הפרטיות! לא נשתף או נעביר את פרטיכם לשום גורם אחר. 

צור קשר