*בעקבות כנס פוליטי שמתכננת שרת החינוך היוצאת כדי לבטא את “ההתנגדות להעברת סמכויות בחינוך למפלגת נעם”, כלשונה, פנה ח”כ אבי מעוז ליועמ”שית בכדי שתבהיר כי חל אישור על עובדי ציבור להשתתף בכנס.
“היום פורסם כי הגברת יפעת שאשא ביטון, שרת החינוך היוצאת, מארגנת ‘כנס חירום’ נגד העברת סמכויות בחינוך לסמכותי כסגן שר מיועד, על פי ההסכמים הקואליציוניים שנחתמו בין סיעת נעם לסיעת הליכוד. הכנס מתוכנן לשבוע הבא עם מנהלים, מורים, הורים ועמותות”.
לדבריו, “‘אבירי הדמוקרטיה’ מנסים להכשיל את הקמת הממשלה החדשה, ומשתמשים בעובדי ציבור כדי להכשיל את ההסכמים הקואליציוניים הלגיטימיים.
אני דורש שתעמידי את שרת החינוך על מקומה ותבהירי כי חל איסור על קיום המפגש הפוליטי המדובר ועל השתתפות עובדי ציבור בכל מפגש מן הסוג הזה”
לא רלונטי