ח”כ אבי מעוז בנאום לפורים: זה הדבר החשוב שאוייבי ישראל לא מבינים

יו”ר מפלגת נעם ח”כ אבי מעוז התייחס בנאומו במליאת הכנסת לקשר הישיר בין המן האגגי המוזכר במגילת אסתר, לבין נאומו של נסראללה שפורסם לפני מספר שבועות בו אמר בסיפוק כי “ישראל חוששת ממלחמת אזרחים”.

“אחד הדברים המיוחדים במגילת אסתר, זו ההבנה שמתגלית בסופה, איך כל המהלכים וכל התוכניות, גם אלו שנראו כשליליים וכמזיקים, היו בעצם חלק מאותה תוכנית אלוקית לגאולת עם ישראל. לאחר יותר מ-200 שנות שיבת ציון ו- 75 שנות קיומה של מדינת ישראל, באופן מופלא שלא היה כמותו בין העמים, כולל ניצחונות מזהירים במלחמות קשות ביותר של מעטים מול רבים, עולה השאלה המתבקשת, איך אויבינו לא מתייאשים?

אני חושב שדי ברור שהתשובה היא, שכאשר מבקשי רעתנו בלבנון ובאיראן, ברמאללה ובעזה, וגם שונאינו במערב, מתבוננים בחברה הישראלית, הם רואים, שעם כל זה שבדרך כלל הימין מנצח בבחירות, למרות זאת, יכולת המשילות שלו מוגבלת מאוד, ומי שבסופו של דבר מושל במדינת ישראל ומוביל אותה מבחינת המשילות, הביטחון והלכי הרוח התרבותיים, אלו כוחות הדיפסטייט, שבמימון זר בלתי מוגבל, שולטים במערכת המשפט, בתקשורת, באקדמיה, בתרבות, בצה”ל ובמערכת החינוך. כל אחד מהם, בניתוח די פשוט, מגיע למסקנה, שהחברה הישראלית היא חברה מנותקת מעברה, מנוכרת למורשתה, וצועדת במסלול ישיר להתפרקות ערכית מוחלטת, שתוביל גם לחוסר היכולת לעמוד מול כל הניסיונות לחסלה.

זה מה שהוביל לנאום קורי העכביש המפורסם של הצורר נסראללה לפני 23 שנה במסגרת חגיגות הבריחה של ישראל מלבנון, בהובלת מי שמתדלק היום את המרי האזרחי כנגד הממשלה הנבחרת.
זה גם מה שהם רואים היום בשיח של השמאל הרדיקלי על המדינה המתפרקת, הוצאת הכספים מהארץ, הסרבנות והירידה ההמונית הצפויה.
אבל כל זה מסך עשן, שמטעה את אויבינו ומסמא את עיניהם.
גם המן הרשע בנה על כך שמדובר בעם מפוזר ומפורד שמתבולל בפרס, ושאבדו סיכוייו להיגאל.

מה שהצורר האגגי לא הבין, זה שמדובר בעם שבמהותו הוא אחד, ושגם המן הרשע בעצמו הוא בסך הכל כלי משחק בידי ההשגחה האלוקית שלא עזבה ולא תעזוב את עם ישראל לעולם. הבחירה בעם ישראל היא מוחלטת.
תהליך הגאולה הוא ודאי. והכוחות הטמונים בעם הזה, גור אריה יהודה, מתחת לכל המסכים והקליפות, הם עצומים ועוד יצאו ויתגלו ויביאו ברכה לאנושות כולה”

תודה שהצטרפת!

נשמח לקבל עוד כמה פרטים:

תומכים למען הזהות היהודית של המדינה

הרשמו וחזקו את מפלגת נעם!

שומרים לכם על הפרטיות! לא נשתף או נעביר את פרטיכם לשום גורם אחר. 

צור קשר